Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика

    30 вересня  відзначається як  Всеукраїнський   день  бібліотек. Цього  дня  православний світ вшановує  пам'ять   святих  мучениць Віри, Надії, Любові  та матері їхньої  Софії. І не  випадково,  адже Софія, грецькою -  майстерність,  знання, мудрість, а бібліотеки у всі часи були сховищами - оберегами  духовних та інтелектуальних  надбань людства.
    Cьогодні знову всі зібралися на свято в нашу бібліотеку, де був проведений  бібліотечний захід на тему: «Ми прагнемо словом святити  душі».
    МЕТА: розкрити  учням суть та значення бібліотеки, познайомити з історією розвитку книг та книгодрукування, розвивати творчі здібності та естетичні смаки, виховувати повагу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
    В проведенні заходу  допомагали учні:
Олійник Віталій гр.73 ТМШС, Сорока Богдан гр. 73 ТМШС, Олександр Штих гр.. 73 ТМШС, Лучков  Станіслав гр. 72 ТМШС.
    Дуже приємно  і радісно було почути від юнаків теплі ніжні слова про книги, бібліотеку. Для учнів  першого курсу проведена презентація  бібліотеки.


    На завершення проведення Олімпійського тижня  в ПТУ №74 та з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою і спортом 22 вересня проводився Олімпійський урок. На початку заходу були проведені підсумки спортивних змагань, що проходили в училищі за програмою Олімпійського тижня. Відзначені кращі учні, що стали переможцями та призерами змагань. Далі керівник фізичного виховання Бицкало С. М. розповів про роль фізичної культури та спорту в житті кожної людини, поділився власним досвідом занять спортом. У другій половині уроку учні дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігр, про традиції та правила за якими відбуваються ці спортивні змагання. Дізналися всі присутні й про те, які види спорту входять до олімпійської програми, про те, що означають олімпійські символи та девізи. Цікавою та емоційною була інформація про Параолімпійські ігри та їх учасників. В цілому захід пройшов цікаво та позитивно.


    19-го вересня відбулося святкування дня Васильківки. Наша творча група прийняла активну участь у районних заходах. Васильківці вже не уявляють цього свята без нашої випічки, вареників, меду. Перше «бойове хрещення» пройшли учениці першого курсу: Подольна Єлизавета, Гусак Ксенія та Панащатенко Надія, виступивши в образах бджоли та вареників, ставши окрасою нашої виставки. Пригощали смачними варениками і місцеву владу у складі голови РДА Мозгової Т.Г., голови районної ради Савінської І.В., селищного голови Павліченка С.В. Творчий колектив було нагороджено грамотою та цінними подарунками.


    9-16 вересня 2014 року в Професійно-технічному училищі №74 проходив Олімпійський тиждень. Наші учні змагалися у трьох видах спорту: футбол, волейбол та настільний теніс. Найжорсткішими були змагання з футболу серед юнаків. З чотирьох команд-учасниць, найрезультативнішою стала збірна учнів другого курсу, яка й стала переможцем. Найкращою серед волейбольних збірних стала команда дівчат третього курсу. Завершили програму заходів Олімпійського тижня змагання з настільного тенісу в особистому заліку. Найкращим у цій дисципліні став учень другого курсу Санжара Микола. Серед дівчат перемогу здобула третьокурсниця Лемешко Єлизавета. Всього у спортивних змаганнях взяли участь понад 100 учнів навчального закладу

    «Петриківський дивоцвіт» цього року проходив у Дніпропетровську до дня міста під лозунгом «Майстри Дніпропетровщини – за мир». Ми були найактивнішими учасниками, дивували городян медовою виставкою та пригощали охочих смачними варениками. Духмяна домашня випічка розліталася на «ура». Всі бажаючі могли сфотографуватися на фоні нашого «вулика». Задоволеними залишились і представники обласної влади, скуштувавши наших гостинців. Подяками голови Дніпропетровської обласної ради було відзначено директора Миронця О.М., заступника директора з НВР Юрченко Т.М., майстра виробничого навчання Гембік В.М.


    Весело і креативно пройшов вечір знайомств. Кожна група підготувала гумористичну презентацію, щоб краще познайомитися з новим поповненням в учнівському колективі. Ведучі свята: Саша Середа (Томайли) та Наташа П'ятниця (Субіна) були неперевершеними у своїх образах. Проводилися різноманітні конкурси, ігри для згуртування молоді, переможці отримували солодкі призи. Кожна група запустила в небо вогняний ліхтарик, як символ дружби, єдності, молодості, мрії. Ми – єдина профтехівська родина.


    Хвилююче, радісно, музично було на училищному майданчику першого вересня. Урочисту лінійку, присвячену Дню знань, відкрив директор Миронець О.М. На свято завітали батьки, колишні випускники, почесні гості. До учнів звернувся ветеран училища, Голова суду козацької честі Васильківського коша війська Запорізького Черевко Юрій Володимирович. Привітав присутніх зі святом і отаман Васильківського коша Станіслав Трохимович Воротниченко, який привів на навчання свого онука. Грамотами та сувенірами відзначено кращих працівників: Шорохову О.А., Зезюліна М.Ф., Корнієнка І.А., Ковальчука В.О., Смішко О.В., Стрільця О.І., Мандрука І.І., Щербину В.В., Мандрука С.І. Переможцями огляду-конкурсу на «Кращий навчальний кабінет» стали: Бараннік О.В., Ашурова С.Ю. За успіхи у навчання подяками і сувенірами відзначені учні: Лук’яненко Катерина, Голик Марина, Лемешко Єлизавета, Буцька Тетяна, дерман Ольга, Завгородня Катерина, Сірик Євгения, Лук’яненко Євген, Санжара Микола, Карячка Владислав, Калініна Лілія, Олійник Віталій, Богуславський Антон, Каверін Владислав, Єлісеєв Олександр та Савельєв Віталій.

    Після Завершення урочистостей відбувся перший урок за темою «Україна – єдина країна».

    Вітаємо всіх з новим навчальним роком!


 

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020