Вівторок, 20.11.2018
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика

 

Розклад занять на період з 24.09.2018 по 19.10.2018
    140-ТМ-18 10-ОС-18 15-КК-17 139-ТМ-17 14-КК-16 137-ТМ-16 18-ТМ-18
ПОНЕДІЛОК 1 Будова ТО і рем./Сухолуцький Р.М. Гром.освіта/Волобуєва О.О. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Математика/Пономаренко А.О. Виробнича практика Математика/Літау А.А. Фіз.культура/Ковальчук В.О
2 Основи електротех/Нещеретов Р.М. ТКОІ/Літау А.А. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Математика/Пономаренко А.О. Виробнича практика Фіз.культура/Ковальчук В.О Осн.труд.законодав./Волобуєва О.О.
3 Гром.освіта/Волобуєва О.О. ТКОІ/Літау А.А. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Фіз.культура/Ковальчук В.О Виробнича практика Слюс.справа/Нещеретов Р.М. Трактори/Сухолуцький Р.М.
4 Осн.труд.законод./Волобуєва О.О. Хімія/Шевченко Н.Р. Фіз.культура/Ковальчук В.О Слюс.справа/Нещеретов Р.М. Виробнича практика Математика/Літау А.А. Трактори/Сухолуцький Р.М.
5 Будова ТО і рем./Сухолуцький Р.М. Фіз.культура/Ковальчук В.О Математика/Пономаренко А.О. Зар.література/Бараннік О.В. Виробнича практика Біологія/Шевченко Н.Р. С/г машини/Нещеретов Р.М.
6 Фіз.культура/Ковальчук В.О Укр.літ./Бараннік О.В. Математика/Пономаренко А.О. Трактори/Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Осн.проф.мобільн./Волобуєва О.О. С/г машини/Нещеретов Р.М.
7 Фізика і астрономія/Пономаренко А Укр.літ./Бараннік О.В. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Трактори/Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Укр. мова/Юрченко Т.М Агрономія/Нещеретов Р.М.
ВІВТОРОК 1 Біологія і екологія/Шевченко Н.Р. Укр. мова/Бараннік О.В. Історія України/Ваврик С.В. Фізика/Пономаренко А.О. Виробнича практика Укр.літ./Юрченко Т.М ПДР/Миронець О.М.
2 Хімія/Шевченко Н.Р. Укр. мова/Бараннік О.В. Всесвітня історія/Ваврик С.В. Фізика/Пономаренко А.О. Виробнича практика Укр.літ./Юрченко Т.М ПДР/Миронець О.М.
3 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Біологія і екологія/Шевченко Н.Р. Фізика/Пономаренко А.О. Історія України/Ваврик С.В. Виробнича практика Захист Вітчизни/Сухолуцький Р.М. ПДР/Миронець О.М.
4 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Біологія і екологія/Шевченко Н.Р. Фізика/Пономаренко А.О. Всесвітня історія/Ваврик С.В. Виробнича практика ПДР/Миронець О.М. С/г машини/Нещеретов Р.М.
5 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Док.забезп.управ./Літау А.А. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Худ.культура/Бараннік О.В. Виробнича практика Фіз.культура/Ковальчук В.О С/г машини/Нещеретов Р.М.
6 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Інформатика/Літау А.А. Техн.приг.їжі/Мільчевська Ю.О. Читання креслень/Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Фізика/Пономаренко А.О. Осн.без.дор.руху/Миронець О.М.
7 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Психологія діл.відн./Шевченко Н.Р. Захист Вітчизни/Бараннік О.В. С/г машини/Нещеретов Р.М. Виробнича практика Історія України/Ваврик С.В. Осн.без.дор.руху/Миронець О.М.
8 Виробниче навчання/ Гембік О.І. Психологія діл.відн./Шевченко Н.Р. Художня культ./Бараннік О.В.   Виробнича практика Людина і світ/Ваврик С.В.  
СЕРЕДА 1 Математика/Пономаренко А.О. Всесвітня історія/Ваврик С.В. Хімія/Шевченко Н.Р. Захист Вітчизни/Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Іноземна мова/Ракіта Н.Г. ПДР/Миронець О.М.
2 Математика/Пономаренко А.О. Історія України/Ваврик С.В. Екологія/Шевченко Н.Р. Фіз.культура/Ковальчук В.О Виробнича практика Іноземна мова/Ракіта Н.Г. ПДР/Миронець О.М.
3 Історія України/Ваврик С.В. Професійна етика/Шевченко Н.Р. Інформатика/Літау А.А. Будова ван. авт./Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Осн.без.дор.руху/Миронець О.М. Фіз.культура/Ковальчук В.О
4 Всесвітня історія/Ваврик С.В. Фіз.культура/Ковальчук В.О Іноземна мова/Ракіта Н.Г. КСТО/Сухолуцький Р.М. Виробнича практика Професійна етика/ Миронець О.М. Інформ.технології/Літау А.А.
5 Будова ТО і рем./Сухолуцький Р.М. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Фіз.культура/Ковальчук В.О Інформатика/Літау А.А. Виробнича практика Фізика/Пономаренко А.О. Охорона праці/Шевченко Н.Р.
6 Інформ.технології/Літау А.А. Фізика і астрономія/Пономаренко А.О. Людина і світ/Ваврик С.В. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Виробнича практика Трактори і с/г маш./Сухолуцький Р. ПДР/Миронець О.М.
7 Технічне креслення /Літау А.А. Фізика і астрономія/Пономаренко А.О. Людина і світ/Ваврик С.В. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Виробнича практика Сист.ТО і рем./Сухолуцький Р.М. Професійна етика/ Миронець О.М.
ЧЕТВЕР 1 Фіз.культура/Ковальчук В.О Осн.діловодства/Бараннік О.В. Орг.виробництва/Мільчевська Ю.О. С/г машини/Нещеретов Р.М. Виробнича практика Математика/Літау А.А. Трактори/Сухолуцький Р.М.
2 Допуски та вимір./Нещеретов Р.М Математика/Пономаренко А.О. Вироб. навчання/Гембік В.М. Біологія/Шевченко Н.Р. Виробнича практика Математика/Літау А.А. Трактори/Сухолуцький Р.М.
3 Укр.літ./Бараннік О.В. Осн.роботи на ПК/Літау А.А. Вироб. навчання/Гембік В.М. Хімія/Шевченко Н.Р. Виробнича практика Будова ван. авт./Сухолуцький Р.М. С/г машини/Нещеретов Р.М.
4 Укр. мова/Бараннік О.В. Психологія діл.відн./Шевченко Н.Р. Вироб. навчання/Гембік В.М. Географія/Крячок Т.Ю. Виробнича практика Будова ван. авт./Сухолуцький Р.М. С/г машини/Нещеретов Р.М.
5 Інформатика/ Літау А.А Психологія діл.відн./Шевченко Н.Р. Вироб. навчання/Гембік В.М. Укр.літ./Бараннік О.В. Виробнича практика Фіз.культура/Ковальчук В.О С/г машини/Нещеретов Р.М.
6 Основи матеріалозн./ Нещеретов Р. Географія/Крячок Т.Ю. Вироб. навчання/Гембік В.М. Укр. мова/Бараннік О.В. Виробнича практика Агротехнологія/Шевченко Н.Р. Будова авт./Сухолуцький Р.М.
7 Основи матеріалозн./ Нещеретов Р. ТКОІ/Літау А.А. Вироб. навчання/Гембік В.М. Агротехнологія/Шевченко Н.Р. Виробнича практика Осн.проф.моб./Волобуєва О.О. Будова авт./Сухолуцький Р.М.
П’ЯТНИЦЯ 1 Географія/Крячок Т.Ю. Осн.прав.знань/Волобуєва О.О. Укр. мова/Бараннік О.В. ПДР/Миронець О.М. Виробнича практика Астрономія/Пономаренко А.О. Фіз.культура/Ковальчук В.О
2 Осн.гал.економіки/Крячок Т.Ю. Зар.література/Бараннік О.В. Фіз.культура/Ковальчук В.О ОБДР/Миронець О.М. Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. Охорона праці/Шевченко Н.Р.
3 Фізика і астрономія/Пономаренко А Фіз.культура/Ковальчук В.О Укр.літ./Бараннік О.В. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. Охорона праці/Шевченко Н.Р.
4 Фіз.культура/Ковальчук В.О ПДР/Миронець О.М. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Охорона праці/Шевченко Н.Р. Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. Осн.гал.економіки/Крячок Т.Ю.
5 Охорона праці/Шевченко Н.Р. Фізика і астрономія/Пономаренко А.О. Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Фіз.культура/Ковальчук В.О Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. Осн.проф.моб./Волобуєва О.О.
6 Іноземна мова/Ракіта Н.Г. Осн.гал.економіки/Крячок Т.Ю. Зарубіжна літ./Бараннік О.В. Екологія/Шевченко Н.Р. Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. Трактори/Сухолуцький Р.М.
7 Зарубіжна літ./Бараннік О.В. Професійна етика/Шевченко Н.Р. Євр.вибір України/Волобуєва О.О.   Виробнича практика Вироб.навчання/Макаров В.О. КСТО/Сухолуцький Р.М.


РОЗКЛАД № 2 позаурочної виховної роботи на 2017-2018 навчальний рік


 

Дні тиждня

Дні місяця

Форма позакласної виховної роботи

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

ПОНЕДІЛОК

I-IV

IV

I

II

Виховна година

Засідання учнівського старостату

Засідання ради молодіжного готелю №1

Засідання ради молодіжного готелю №2

15.30-16.00

11.10-11.30

18.30

18.30

Навчальні кабінети

Бібліотека

Кімната відпочинку

Кімната відпочинку

Керівник групи

Старости груп

Вихователь

Вихователь

ВІВТОРОК

I-IV

 

IV

I-IV

I-IV

I-IV

I-IV

Загально-училищна лінійка з питань успішності та поведінки навчальних груп

Засідання штабу профілактики правопорушень

Спорт секція загальної фізпідготовки

Робота предметних гуртків

Консультації вчителів-предметників

Секція з волейболу

8.15-8.30

 

15.20

16.00-18.00

15.30-16.30

15.30-16.30

16.00-17.00

Навчальний корпус №1

 

Кабінет директора

Спорткомплекс

Навчальні кабінети

Навчальні кабінети

Спорткомплекс

Старости

 

Голова ради

Керівник секції

Викладачі

Викладачі

Керівник секції

СЕРЕДА

IV

I-IV

II

I-IV

I-IV

I-IV

Засідання метод. комісії класних керівників

Дискотека

Засідання ради профілактики молодіжного готелю

Консультації викладачів-предметників

Секція футболу

Психологічний гурток «Харизма»

15.30

16.00-18.00

18.00

15.30-16.30

16.00-18.00

16.00-17.00

Методичний кабінет

Будинок культури

Кімната самопідготовки

Навчальні кабінети

Спорткомплекс

Кабінет психолога

Голова метод. ради

Вихователь

Рада гуртожитку

Викладачі

Керівник

Психолог

ЧЕТВЕР

I-IV

I-IV

I-IV

I-IV

I-IV

I-IV

Інформаційна година

Чистий четвер

Вокальний гурток

Спорт-секція загальної фізпідготовки

Демонстрація відеофільмів

Секція з настільного тенісу

8.15-8.30

15.30-16.30

16.00-18.00

16.00-18.00

18.30-20.00

16.00-18.00

Начальний корпус №1

Територія, кабінети

Клуб

Спорткомплекс

Кімната відпочинку

Спорткомплекс

Викладачі

Керівники груп

Керівники гуртка

Керівник секції

Вихователь

Керівник

П’ЯТНИЦЯ

I-IV

I,IV

Вокальний гурток

Робота з батьками

16.30-18.00

з 15.30

Клуб

Керівник гуртка

Керівники груп

СУБОТА

Двічі на рік

Двічі на рік

I-IV

 

Батьківські збори

Батьківський всеобуч

Клуб юного читача «Книжковий скарб»

 

10.00

10.00

10.00-12.00

 

Навчальні кабінети

Навчальні кабінети

Бібліотека

 

Керівники груп

Адміністрація

Бібліотекар

 

 

 

НЕДІЛЯ

I-IV

I-IV

I-IV

I-IV

ІІІ

Показ відеофільмів

Робота клубу вихідного дня

Спорт-секція загальної фізпідготовки

Гурток «Вишиванка»

Психологічний гурток «Харизма»

19.00-21.00

14.00-18.00

15.00-17.00

 

14.00-16.00

10.00-12.00

Кімната відпочинку

Молодіжний готель

Спорткомплекс

Спорткомплекс

Молодіжний готель №1

Молодіжний готель №1

 

Вихователь

Вихователь

Керівник гуртка

Керівник гуртка

Керівник гуртка

 



 Розклад роботи гуртків та секцій на 2017-2018 н.р.

Форма позакласної роботи

Назва гуртка клубу

Прізвище, ім’я та по батькові керівника гуртка, клубу

Освіта керівника

Дні та час  праці гуртка, клубу

Гуртки художньої самодіяльності

Вокальний

Шустер Олександр Георгійович.

Середня

1-1У – четвер, п’ятниця

з 16-00 – 18.00

Гуртки технічної творчості

«Вишиванка»

 

«Автомоделювання»

«Все буде смачно»

Васейко Наталя Вікторівна

 

Сухолуцький Руслан Миколайович

Рябоконова Ірина Олександрівна

Середня-спеціальна

 

Вища

Середня-спеціальна

1-1У неділя з

14.00 до 16.00

І, ІІІ вівторок з 15:30-16:30

ІІ, IV вівторок з 15:30-16:30

Спортивні секції

Загальна фізична підготовка

Футбол

 

Настільний теніс

 

Волейбол

 

Баскетбол

 

Шахи, шахмати

 

Ковальчук Вадим Олександрович

 

Бицкало Степан Михайлович

 

Бицкало Степан Михайлович

 

Ковальчук Вадим Олександрович

 

Ковальчук Вадим Олександрович

 

Бицкало Степан Михайлович

Н. вища

 

Вища

 

Вища

 

Н. вища

 

Н. вища

 

вища

1-1У четвер з 16.00 до 18.00

 

1-1У середа з 17.00 до 19.00

 

1-1У четвер з 17.00 до 19.00

 

1-1У вівторок з 16.00 до 18.00

 

1-1У неділя з 15.00 до 17.00

 

І-IV понеділок з 17:00 до 19:00

 

Предметні гуртки

«Українська кухня»

 

«Рідна мова»

 

 «Смайлик»

 

«Скіф»

 

«Винахідник»

 

«Мандрівник»

 

«Романтик»

Письменна Людмила Андріївна

 

Бараннік Олена Вікторівна

 

Водяний Євген Олекскандрович

 

Ваврик Сергій Васильович

 

Шорохова Олександра Анатоліївна

 

Крячок Тетяна Юріївна

 

Смішко Оксана Василівна

 

Вища

 

Вища

 

Вища

 

Вища

 

Вища

 

Вища

 

Вища

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

П, 1У-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

П, 1У-й вівторок з 15.30 до 16.30

Клуби за інтересами

Клуб юного читача «Книжковий скарб»

 

Психологічний гурток «Харизма»

 

Євроклуб «Євросвіт»

 

Мелконян Лілія Артурівна

 

 

Бицкало Степан Михайлович

 

Смішко Оксана Василівна

Середня-спеціальна

 

 

Вища

 

 

Вища

1-1У субота з 10.00 до 12.00

 

 

1-1У середа з 16.00 до 17.00

 

 

1, Ш-й вівторок з 15.30 до 16.30

 

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74


Міністерство освіти і науки України

Веб-портал ПТО

Освітній портал «Педпреса»

МЕДІАТЕКА

Інститут ПТО НАПН України

Університет менеджменту освіти НАПН України

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації


Copyright MyCorp © 2018