Вівторок, 18.09.2018
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика


Кількісні показники за 2017 рік
Кількість користувачів – 476
Відвідування – 6626
Режим роботи
вівторок – субота
8.00 -16.00
Вихідний - неділя, понеділок


ЧИТАЦЬКА РАДА:


    Використання ІКТ у роботі бібіліотечно-інформаційного центру ПТУ №74 дає можливість розширити спектр й підвищити якість надання бібліотечних послуг та ефективності роботи училищної бібліотеки як просвітницько-інформаційного центру навчального закладу шляхом інтеграції інформаційно-комунікативних технологій в діяльність інших бібліотек.
    Одним із важливих досягнень інноваційної діяльності  училища є успішне функціонування  інформаційно-освітнього середовища, яке включає в себе:

  • сайт ПТУ №74, на якому відведена сторінка «Наша бібліотека» та є діюче посилання на сторінку «Віртуальна бібліотека ПТУ №74» в мережі Facebook. На сьогоднішній день майже всі учні та викладачі зареєстровані в даній мережі та мають можливість звернутися за будь-яким питанням на нашій сторінці.
  • бібліотечно-інформаційний центр,  в якому є два комп’ютери, тобто користуватись можуть одночасно як викладачі, так і учні (доступ до Інтернету, локальної мережі, віртуального методичного кабінету, медіа-ресурсів, тощо).
  • більше 15-ти електронних підручників та посібників як загальноосвітнього, так і професійного спрямування, створених викладачами училища, які знаходяться у віртуальному методичному кабінеті та на даний час поступово накопичуються у віртуальну бібліотеку ПТУ №74.
  • з 2014 року у віртуальному методичному кабінеті створюються методичні розробки творчої групи викладачів та майстрів виробничого навчання по застосуванню електронних засобів навчання як активізація пізнавального процесу та самоосвітньої діяльності учнів шляхом використання електронних засобів навчання на уроках.
  • у вільному доступі посилання на Віртуальні бібліотеки України, якими може користуватись будь-який викладач чи учень.


    Невід’ємною складовою частиною діяльності бібліотеки є масова робота. Під час підготовки та проведення масових заходів використовуються інформаційні технології і сучасні мультимедійні засоби. Уже стало традицією організовувати  книжкові виставки, присвячені популяризації професій в училищі. Систематично здійснюється інформаційне забезпечення предметно-презентаційних декад, тижнів, відкритих уроків. Читачі активно використовують можливість користування Internet в читальній залі бібліотеки.


Віртуальна бібліотека
Электронная библиотека RoyalLib.com
Сайт учителя математики
Разработки уроков физики
Социальная сеть работников образования «Наша сеть»
Записник сучасного вчителя

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74


Міністерство освіти і науки України

Веб-портал ПТО

Освітній портал «Педпреса»

МЕДІАТЕКА

Інститут ПТО НАПН України

Університет менеджменту освіти НАПН України

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації


Copyright MyCorp © 2018