Понеділок, 21.01.2019
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика


Кількісні показники за 2018 рік
Кількість користувачів – 476
Відвідування – 6626
Режим роботи
вівторок – субота
8.00 -16.00
Вихідний - неділя, понеділок


ЧИТАЦЬКА РАДА:


Корисні посилання:

http://osvita.ua

Освітній портал "Освіта.UAhttp://pedpresa.ua

Освітній портал " Педагогічна преса" http://education-ua.org

Портал громадських експертів "Освітня політика". http://educlub.com.ua Освітній онлайн-журнал. http://shodennik.ua

Інтернет-проект, метою якого є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу. http://school.xvatit.com Гіпермаркет знань. http://klasnaocinka.com.ua

Класна Оцiнка - безкоштовна інформаційна система для шкіл, дитячих садків та інших організацій. http://www.osvita.org.ua

"Освітній портал" - все про освіту України.

http://ukped.com Українська педагогіка. http://uchiteli.com.ua

Сайт учительської взаємодопомоги : методичні матеріали, календарні плани, відеоуроки та інше.

http://shkola.ua

Новий навчальний портал. http://teacherjournal.com.ua Учительський Журнал он-лайн. http://www.ednu.kiev.ua

"Освіта в Украіні. Цей сайт представляє усі українські інформаційні ресурси, що пов'язані з освітою (за словами власників). http://myeducation.com.ua

Потужний незалежний освітній ресурс, основною метою якого є допомога у отриманні якісних освітніх послуг кожною людиною протягом життя. http://svitosvit.ua

Українська мережа навчальної інформації та освітніх послуг "СвітОсвіт".

http://ped.sumy.ua

Українська педагогіка. (Неофіційний сайт ГНПУ імені Олександра Довженка.)

http://den-za-dnem.ru

Школа: день за днем. Педагогічний альманах.

http://www.uroki.net

Метою даного сайту, є допомога молодим і починаючим вчителям у складанні поурочно і тематичного планування, сценаріїв шкільних свят, в розробці відкритих уроків з різних шкільних предметів, класних годин. http://www.intellect-invest.org.ua

Портал сучасних педагогічних ресурсів. http://znannya.info Інформаційний портал "Знання".

http://www.obrazovanie.by Освіта і навчання в Білорусі. http://rg-zigzag.com.ua

Освітній портал «Репетиторська група «Зигзаг». https://sites.google.com/site/ulejconf Вчитель у мережі.

http://adu.by

Науково-методична установа «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь. http://nastaunik.info

Сайт знайомить з тенденціями освіти у світі, з новими технологіями і методами викладання, а також результатами їх застосування в Білорусі. Програмна оболонка дозволяє скопіювати

інформацію, а також додати свої розробки.

http://metodportal.net Методичний портал. http://pedsovet.su

Спільнота взаємодопомоги учителів.

http://infourok.ru


До 100-річчя великого українського діяча В.Сухомлинського


    Використання ІКТ у роботі бібіліотечно-інформаційного центру ПТУ №74 дає можливість розширити спектр й підвищити якість надання бібліотечних послуг та ефективності роботи училищної бібліотеки як просвітницько-інформаційного центру навчального закладу шляхом інтеграції інформаційно-комунікативних технологій в діяльність інших бібліотек.
    Одним із важливих досягнень інноваційної діяльності  училища є успішне функціонування  інформаційно-освітнього середовища, яке включає в себе:

  • сайт ПТУ №74, на якому відведена сторінка «Наша бібліотека» та є діюче посилання на сторінку «Віртуальна бібліотека ПТУ №74» в мережі Facebook. На сьогоднішній день майже всі учні та викладачі зареєстровані в даній мережі та мають можливість звернутися за будь-яким питанням на нашій сторінці.
  • бібліотечно-інформаційний центр,  в якому є два комп’ютери, тобто користуватись можуть одночасно як викладачі, так і учні (доступ до Інтернету, локальної мережі, віртуального методичного кабінету, медіа-ресурсів, тощо).
  • більше 15-ти електронних підручників та посібників як загальноосвітнього, так і професійного спрямування, створених викладачами училища, які знаходяться у віртуальному методичному кабінеті та на даний час поступово накопичуються у віртуальну бібліотеку ПТУ №74.
  • з 2014 року у віртуальному методичному кабінеті створюються методичні розробки творчої групи викладачів та майстрів виробничого навчання по застосуванню електронних засобів навчання як активізація пізнавального процесу та самоосвітньої діяльності учнів шляхом використання електронних засобів навчання на уроках.
  • у вільному доступі посилання на Віртуальні бібліотеки України, якими може користуватись будь-який викладач чи учень.


    Невід’ємною складовою частиною діяльності бібліотеки є масова робота. Під час підготовки та проведення масових заходів використовуються інформаційні технології і сучасні мультимедійні засоби. Уже стало традицією організовувати  книжкові виставки, присвячені популяризації професій в училищі. Систематично здійснюється інформаційне забезпечення предметно-презентаційних декад, тижнів, відкритих уроків. Читачі активно використовують можливість користування Internet в читальній залі бібліотеки.


 

    На минулому тижні в бібліотечно-інформаційному центрі училища відбулося чергове засідання читацької ради.  На засіданні було оглянуто та проаналізовано отримані нові підручники із загальноосвітніх дисциплін: Математика. Алгебра і початки аналізу та геометрія. Рівень стандарту. 10 клас. Г. П. Бевз, В. Г. Бевз.; Зарубіжна література. 10 клас. В. В. Паращич, Г. Є. Фефілова, М. В. Коновалова; Німецька мова. 10 клас. С. І. Сотникова, Г. В. Гоголева. Учениці І-го курсу групи 10-ОС-18 Скосарєва Анна та Гавриш Єлизавета  з цікавістю спробували себе в ролі справжнього бібліотекаря, допомагаючи реєструвати, штампувати та нумерувати підручники.  А Шельомін Руслан відразу ж захопився творами зарубіжних письменників. Учнів дуже зацікавили підручники з сучасним оформленням та змістом.


    Книги стали відігравати набагато меншу роль у житті сучасної молоді. Причин цьому безліч: телебачення, Інтернет, різноманітні гаджети. 
    Для підвищення ролі бібліотеки та книги в житті учнів, у бібліотечно-інформаційному центрі училища проводилось засідання читацької ради та учнів 1 курсу на тему "Читати - це модно!". Під час засідання було обрано голову читацької ради на новий навчальний рік - Заєць Анну, секретаря читацької ради - Горобця Анатолія, а також членів читацької ради.
    Учні з особливою цікавістю розглядали віртуальні бібліотеки України, віртуальні кабінети, з якими їх ознайомила бібліотекар Крячок Т. Ю. Першокурсники дізналися, як правильно користуватися сайтом ПТУ 74, а також як легко знаходити необхідну інформацію при підготовці до уроків. А також в ході бесіди з`ясували корисність читання та що ж на сьогоднішній день полюбляє читати молодь. Юнаки віддають перевагу книгам та підручникам, пов'язаними з сільськогосподарською технікою, а дівчата  - різноманітні кулінарні книги, про стиль, моду, зачіски та інше, а також художні книги.


Віртуальна бібліотека
Электронная библиотека RoyalLib.com
Сайт учителя математики
Разработки уроков физики
Социальная сеть работников образования «Наша сеть»
Записник сучасного вчителя

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74


Міністерство освіти і науки України

Веб-портал ПТО

Освітній портал «Педпреса»

МЕДІАТЕКА

Інститут ПТО НАПН України

Університет менеджменту освіти НАПН України

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації


Copyright MyCorp © 2019