Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Категории раздела
[9]
новини [0]
новини
Статистика
Главная » Файлы »

Запрошуємо до обміну досвідом
[ Скачать с сервера (43.5 Kb) ] 03.03.2015, 11:37

Вся методична робота педагогічного колективу у 2015-2016 н.р.підпорядкована загально училищній методичній проблемі «Інноваційні підходи до проектування сучасного уроку з метою створення діяльнісно – орієнтованої системи професійної підготовки майбутніх фахівців»
У 2013-2014 н.р. крім традиційних форм методичної роботи, як педагогічна рада, методичні комісії, інструктивно-методичні наради, педагогічні читання були ефективно проведені:
- Педагогічна майстерня «Можливості Інтегрованого уроку»
- Тренінг «Як підготувати відкритий урок виробничого навчання»
- Педагогічний діалог «Сучасний урок: пошуки, проблеми, знахідки»
- Практикуми: «Як підготувати тренінг», «Школа професійної адаптації»
- Психолого – педагогічні семінари: «Цікавий учитель – цікавий учень», «Самоосвітня діяльність педагога - складова професійного росту».
  
Банк електронних засобів навчання училища поповнився у 2013 – 2014 н.р. електронним посібником  «Фізіологія харчування» з професії «Кухар» (автор – Ноженко А.В., Шевченко Н.Р.), електронним посібником «Економіка підприємства» (автор – викладач Крячок Т.Ю.,Макогон М.Л.), електронним посібником «1С: підприємство» (автор – викладач Шорохова О.А.,Левицька В.М.),  
Протягом  2013-2014 н.р. в училищі активізувалася робота віртуального методичного кабінету з метою підвищення ефективності методичної роботи та професійної компетентності педагогів. 
У 2013 році на обласній виставці-презентації «Інноваційні підходи навчальних закладів ПТО області з формування професійної компетентності кваліфікованих робітників у сучасному освітньому середовищі» була представлена та визнана кращою методична доробка «Науково-виставкова діяльність педагогічного колективу ПТУ №74 як засіб осучаснення змісту підготовки фахівців для агробізнесу».(автори: заступники директора  Волобуєва О.О., Юрченко Т.М.), яка була представлена на Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти у жовтні 2013 року.

Викладачі загальноосвітніх предметів, спецдисциплін та майстри виробничого навчання працювали  в 2013-2014 н.р. у двох  освітніх проектах.
Творча група викладачів училища: Ваврик С.В, Крячок Т.Ю, Волобуєва О.О  у обласному методичному проекті «Реалізація нових підходів у процесі самостійної роботи учнів на уроках суспільних дисциплін», який проходив з жовтня 2013 р.по квітень 2014 р, метою якого було підвищення методичної культури викладачів та формування життєвих компетенцій засобами реалізації особистісного, діяльнісного та компетентнісного підходів у самостійній роботі учнів. 
Результативність: 
1. Розроблені дидактичні матеріали та проведена апробація технологій самостійної роботи (відкриті та експериментальні уроки).
2. Підготовлені методичні розробки: 
• збірник навчальних кейсів з теми «Основи приватного права України» предмета «Правознавство» (викладач Волобуєва О.О.)
• методична розробка експериментальних уроків з теми «Українська державність в 1917-1921 роках. (викладач Ваврик С.В.)
• методична розробка теми «Національна економіка» (викладач Крячок Т.Ю.) 

   Викладачі спеціальних дисциплін  Шевченко Н.Р. та Ноженко А.В. обласному методичному проекті «Самоосвіта як форма неперервного підвищення кваліфікації та професійної компетентності в діяльності педагога» опрацьовували методичну проблему «Підвищення професійної та інформаційно-комунікаційної компетентностей засобами самоосвіти»
Результативність:
1. Створений методичний посібник (електронна та друкована версії) з “Фізіології харчування” для викладачів з професії “Кухар”.    
2. Підвищена професійна та інформаційно-комунікаційна компетентності  педагогічних працівників.
Викладачем фізики Шороховою О.А . підготовлена і направлена стаття в журнал «Профтехосвіта України» на тему: «Інтегрований урок – як засіб досягнення цілісної системи знань учнів». В статті використані матеріали інтегрованих уроків: фізика і інформатика (Шорохова О.А. та Літау А.А.); фізика і трактори (Шорохова О.А. і Сухолуцький Р.М.); фізика ,будова і експлуатація автомобіля та виробниче навчання (Шорохова О.А.).
Підготовлено методичний посібник «Інтегрований урок – як засіб досягнення цілісної системи знань учнів», викладач Шорохова О.А., який було видано НМЦ ПТО Дніпропетровської області.
Досвід педагогів училища був представлений на двох Всеукраїнських вебінарах, організованих та проведених НМЦ ПТО у Дніпропетровській області у травні 2014 року:
- «Використання кейс –технологій при викладанні спецдисциплін в ПТНЗ аграрного профілю ». В роботі вебінару було зареєстровано 90 слухачів із Полтавської ,Запорізької , Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Чернігівської та ін. областей. 
- «Дистанційне навчання учнів ПТНЗ як вимога сьогодення».У роботі вебінару прийняли участь 55 навчальних закладів із Закарпатської , Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Житомирської, Івано-франківської, Чернігівської, Черкаської, Тернопільської, Рівненської та м.Генічеськ, Херсон, Перечинськ, Свалява.
   Голова методичної комісії класних керівників Смішко О.В. та класний керівник Ваврик С.В. прийняли участь у обласному конкурсі «Ярмарок інноваційних технологій у виховній системі ПТНЗ», на який  представили такі роботи «Корпоративна культура» та «Використання тренінгових технологій з метою згуртування та  розвитку учнівського колективу”.  
Викладач фізики Шорохова О.А. брала участь у обласному конкурсі «Віртуальний фестиваль методичної майстерності» серед викладачів фізики області, де представила методичну  розробку інтегрованого  уроку  «Фотоефект. Закони фотоефекту» і зайняла 1 місце

Категория: | Добавил: ADMIN
Просмотров: 374 | Загрузок: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020