Понеділок, 16.09.2019
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » Архів матеріалів

     У 2018-2019 н.р. НМЦ ПТО у Дніпропетровській області проводив конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» серед здобувачів професійно-технічної освіти області з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи, активізації екологічного руху в Україні.
   За результатами творчих відеоматеріалів, глибоким розкриттям теми та на підставі висновків журі конкурсу екологічна агітбригада «Юний еколог» нашого училища у складі учнів групи 10-ОС-18 Гавриш Єлизавети, Дубань Валентини, Скосарєвої Анни, Тяска Дмитра, Фесенко Малі, Шельоміна Руслана зайняли перше місце серед ПТНЗ області.

Керівник агітбригади «Юного еколога» викладач Шевченко Н.Р. отримала подяку від НМЦ ПТО за проведену організаційну роботу на високому рівні.

Переглядів: 36 | Додав: ADMIN | Дата: 21.05.2019

Переглядів: 56 | Додав: ADMIN | Дата: 24.04.2019

 

    16 квітня  2019 року на базі Західно-Донбаського професійного ліцею м. Павлоград проходив 1 (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Помірятись силою, уміннями, знаннями та вправністю приїхали вісім команд. Наше училище представляв рій «Сагайдак», до складу якого входили учні першого курсу і налічував 8 джурів: 6 юнаків та 2 дівчини. Гра проходила у дружній атмосфері. Наші хлопці та дівчата познайомились зі своїми суперниками, спілкувались з ними вже не тільки під час конкурсів та етапів гри, а й у перервах між ними.
    Хоча наша команда й не посіла призового місця, проте на проміжних етапах показувала достойні результати. Так у медично-рятувальному комплексі ми були третіми, у конкурсі «Спритний сокіл»  - це  збирання та розбирання на швидкість автомата АК-74, рій «Сагайдак» посів четверте місце. Високі бали наша команда отримала в конкурсі на кращий  відеоролик про Гру та в конкурсі «Добре діло».
    У стрільбі з пневматичної зброї наші результати виявились менш переконливими.
    Свою обізнаність у питаннях з історії України та козацтва наші учні показали під час проведення інтелектуальної гри-вікторини «Відун».
    Також необхідно відмітити високий рівень суддівської колегії.
    В цілому гра пройшла на високому організаційному рівні. Всі учасники були задоволені та отримали масу позитивних вражень.

Переглядів: 48 | Додав: ADMIN | Дата: 16.04.2019

    25-го березня на базу ВПУ 75 проходив ІІ етап обласного конкурсу художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй 2019» під гаслом «Україна – серце Європи». Концертну програму представляли вокалісти: Китаєва Валерія, Заєць Анна, Гавриш Єлизавета, Скосарєва Анна, танцювальне мистецтво демонстрували: Подточіліна Анастасія, Заєць Анна, літературну творчість презентувала Резніченко Катерина, ведуча програми Дерман Любов. Глядачі зустрічали виступи конкурсантів шаленими оплесками, а дівчата, в свою чергу, подарували залу свої емоції, позитив, веселий настрій. Журі теж було задоволене дотриманням вимог фестивалю, його теми та запальними виступами учасників.

Переглядів: 39 | Додав: ADMIN | Дата: 25.03.2019

    В ПТУ №74 у березні 2019 року педагогічний та учнівський колективи відзначали 205 – річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. До цієї знаменної дати було проведено Шевченківський тиждень, в рамках якого відбувся конкурс на кращого читця віршів Великого Кобзаря. Цікавими для учнів були віртуальна мультимедійна виставка та позаурочні заходи «Дослідження творчості Т.Г. Шевченка» та 
«Т.Г. Шевченко на Придніпров’ї» (за матеріалами музею Д.І. Яворницького).

Переглядів: 46 | Додав: ADMIN | Дата: 21.03.2019

    20-го березня відбулася зустріч працівників та учнів ПТУ № 74 з поетесою, прозаїком, германістом – Лесею Степовичкою. Гостя познайомила присутніх зі своєю творчістю, презентувала свої твори, які проникнуті біллю та любов'ю до України. Вдячній аудиторії Леся Степовичка подарувала збірки поезії з особистим автографом. А ще запросила присутніх на виставу, автором якої вона є, до театру ім. Шевченка в м. Дніпро.

Переглядів: 52 | Додав: ADMIN | Дата: 20.03.2019

    Творча група ПТУ №74 взяла активну участь у святкуванні Масляної в с. м. т. Ілларіоново,  на яку завітав і Президент України Петро Порошенко. Колектив училища представив місцевим жителям та гостям імпровізований намет «Студія кулінарного мистецтва ПТУ №74», до якого зібралась чимала черга любителів смачненького. Символ свята – баба з млинців – красувався в центрі гостинного українського столу, до якого запрошували гарні, як сама весна, дівчата в українських віночках. Всі дивувались різнокольоровим млинцям незвичайної форми, патріотичним жовто-блакитним вареникам та розпитували рецептуру приготування такої дивини. Незважаючи на пронизливий вітер, довкола панувала святкова атмосфера із запальними танцями та піснями. 

Переглядів: 39 | Додав: ADMIN | Дата: 14.03.2019

1 2 3 ... 28 29 »
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2019