Четвер, 15.04.2021
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » Архів матеріалів

Дорогі друзі!
З 12.04.2021р. по16.04.2021р. у нашому училищі триває онлайн – тиждень психології. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до цього заходу. 
    Зараз весь світ знаходиться на карантині через пандемію короновірусу, і це є необхідною мірою для того, щоб зберегти здоров’я та життя кожного з нас. Ми вже звикли до дистанційної форми роботи та навчання, тому тиждень психології у такому форматі не буде новиною.
    Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатись керувати своєю поведінкою, долати труднощі, та радіти кожній хвилині життя. Психологія – досить молода наука, проте вона  стрімко розвивається і стає однією з найнеобхідніших у людському житті. 
    Наш цьогорічний захід буде проходити під девізом: «Життя – це щастя.» 
Пам’ятайте, що кожен з нас господар свого життя, і кожен сам створює своє щастя. У кожного своє життя, і кожен сам вирішує як його прожити. Проте з точністю можна сказати, що момент щастя відчувають всі, і цей момент назавжди залишається в пам’яті. Він ніколи не забудеться. Саме для цього варто прожити своє життя, щоб впевнено сказати: «Я – щасливий, адже життя – це щастя.»
    У програмі заходу передбачена робота різних груп учасників – учнів, батьків, вчителів. Запевняємо, що кожен, хто прийме участь, отримає велику кількість корисної інформації, знань, досвіду, а також дізнається про свої певні психологічні особливості.

План проведення заходів

... Читати далі »
Переглядів: 5 | Додав: ADMIN | Дата: 13.04.2021

     У ПТУ №74 з 15.03. по 19.03.2021р. згідно плану роботи НМЦ ПТО проводився тематичний тиждень економічних дисциплін до Міжнародного дня прав споживачів. 
     Були проведені такі заходи:            
- Інформаційна година на тему «Ми в економічному і споживчому просторі» (викладачі Волобуєва О. О., Крячок Т. Ю.);
- Пізнавальна  економічна гра «Меценати мого краю і я про їх благочинність  знаю» (викладач Волобуєва О. О.);
- Інформаційна година  споживача «Ви маєте це знати » (викладач Крячок Т. Ю).

Переглядів: 4 | Додав: ADMIN | Дата: 30.03.2021

    З 05.03.21-12.03.21 в ПТУ №74 організовано та проведено Шевченківський тиждень з нагоди 207-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка – українського поета, письменника, художника громадського непримиренного борця за справедливість, національне й духовне відродження України. Здобувачі освіти із цікавістю переглядали документальну кінострічку «Таємниці Генія Шевченка», брали активну участь у літературних читаннях «Живе під сонцем України Шевченківське слово», у Шевченківському квесті «І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь», із захопленням ознайомлювались із матеріалами віртуальної виставки та були учасниками виховної години «Торкаємось душею Кобзаря». А переможці І туру обласного конкурсу читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка» Фещенко Олександра та Горват Кармеліта з честю змагалися за перемогу у ІІ етапі цього конкурсу.

Переглядів: 8 | Додав: ADMIN | Дата: 16.03.2021

    До дня народження Т.Г.Шевченка у закладі  проведена виховна година «Тарас Шевченко - світова наша слава”. Цей захід сприяв вшанування пам’яті видатного поета і художника, патріота України, гідного сина українського народу  Т.Г.Шевченка. Здобувачі освіти переглянули уривки з фільму про дитинство поета, читали вірші. Є в українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям стало ім’я Т. Г. Шевченка, чия поезія от уже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою країни, любові до свого народу і народною мудрістю.

Переглядів: 9 | Додав: ADMIN | Дата: 15.03.2021

З 22.02. по 04.03. 2021 року проходила декада з професії «Кухар,кондитер».
Згідно плану декади було проведено:
- позаурочний  захід « Ліки, даровані природою» ( Крячок Т. Ю.);
- інформаційно-просвітницький урок « Кухар,кондитер-професії щедрої душі.» (Гавриш Н. В.);
- відкритий урок з виробничого навчання на тему « Приготування котлетної маси з риби та напівфабрикатів з неї» (Гембік В.М.);
- проведено віртуальну екскурсію на підприємства громадського харчування;(Шевченко Н.Р.)
- проведено конкурс профмайстерності  з професії «Кухар» в гр. 16 – кк-19 майстром в\н Рябоконовою І.О. , де в напруженій боротьбі перемогла Митрохіна Вікторія;
- викладачем Мільчевською Ю. О. проведено експериментальний  інтегрований урок на тему «Технологія приготування , вимоги до якості каш»;
- Інновації в харчовій промисловості (перегляд відео) – Літау А.А.;

Переглядів: 8 | Додав: ADMIN | Дата: 10.03.2021

      Для здобувачів освіти в закладі проведено виховну годину «Обернуся в легенду» та радіогазету «Мій шлях» до150 річчя від дня народження  Л.Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).  Кожному з нас добре відоме ім’я поетеси, якій судилося стати в один ряд зі світочами українського народу Тарасом Шевченком та Іваном Франком. Люди, як зорі, полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті. Творчість поетеси давно вийшла з українських берегів. ЇЇ лірика, поеми, п’єси, перекладені на десятки мов народів світу. Нині твори поетеси читають на різних континентах, видаються мовами багатьох народів світу.  За життя Леся Українка була відома не лише в Україні. Її добре знали у Грузії, Росії, Болгарії, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині.  Молодь зачитувала вірші Л.Українки, адже її лірика, поеми, п’єси, лишають  особливий слід  для сучасного покоління.

Переглядів: 9 | Додав: ADMIN | Дата: 05.03.2021

    З 08 лютого по 17 лютого 2021року в училищі проходила декада з професії «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника (підприємства, організації, установи), конторський (офісний ) службовець(бухгалтерія) та «Інтернет – безпеки». 
 Згідно плану декади було проведено:
- Виховну годину з Інтернет – безпеки.( Шевченко Н. Р.);
- Позаурочний захід «Безпека в соціальних мережах», перегляд відео від проєкту Ради Європи.  (Літау А. А.);
- Радіопередача «Правила Інтернет – безпеки і Інтернет - етики для підлітків»(Гавриш Н.В.);
- Конкурс профмайстерності з професії «Секретар керівника» (Богдан Л.Я.);
- Виставку колажів, стіннівок, плакатів до Дня безпечного Інтернету ( Літау А.А.).

Переглядів: 24 | Додав: ADMIN | Дата: 25.02.2021

1 2 3 ... 38 39 »
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74


Міністерство освіти і науки України

Веб-портал ПТО

Освітній портал «Педпреса»

МЕДІАТЕКА

Інститут ПТО НАПН України

Університет менеджменту освіти НАПН України

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2021