Середа, 23.09.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » Архів матеріалів

Увага! Вакансія!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти

https://adm.dp.gov.ua/news/ogoloshuyetsya-konkurs-na-zamishchennya-vakantnoyi-posadi-direktora-zakladu-profesijnoyi-profesijno-tehnichnoyi-osviti?v=5f50b13bb8df4

 

 

Переглядів: 8 | Додав: ADMIN | Дата: 03.09.2020

   У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Пропоную вам  ознайомитись з виданням «Конституція України» у якому представлена Конституція України, з посібником «Україна. Історія Конституції» в якому  висвітлено питання історії розвитку української конституції. Вміщено аналіз конституційних документів, що характеризували суспільно-політичне життя на українських теренах, а також повні тексти "Пактів і конституцій..." Пилипа Орлика та Конституції незалежної України.  З книгою «Я і КонституціЯ» - основа  задуму книги про те, як зробити Конституцію України ближче до кожного з нас, а особливо для підлітків та молоді, щоб допомогти  розібратися у складній конституційній матерії.  Це книжка, з якої варто починати розбиратися у власних правах і обов‘язках. Конституція має бути компасом, який не дасть зійти зі свого власного шляху.

Переглядів: 20 | Додав: ADMIN | Дата: 02.07.2020

    
    День молоді це одне з найулюбленіших свят, а як же інакше - адже, молодим - скрізь дорога. Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам. Молодість - фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне - побудувати життя так, як ви мрієте. Пропоную вам прочитати роман   Л.Дереша «Спустошення». Роман про дорослішання, про переломні моменти, які трапляються в житті кожного про те, як важко іноді зробити вибір та зробити крок назустріч невідомому. Раджу прочитати книги І.Роздобудько, А.Кокотюха, В.Шкляра, О.Забужко. Прочитавши, ви по новому  подивитесь на сучасних  українських письменників і вам неодмінно захочеться  і далі  продовжувати своє знайомство з їхньою творчістю.

Переглядів: 21 | Додав: ADMIN | Дата: 02.07.2020

      Віртуальне повідомлення «Зі слави геройства мертвих  і живих писалось ім`я Перемога» .
      Про Другу світову війну написано безліч книг. Бо нема нічого в світі страшнішого коли рідні проводжають своїх близьких на фронт і не знають, чого чекати від завтрашнього дня, коли чекають на повідомлення з фронту про свою близьку людину і водночас бояться його отримати. Війна – це тисячі скалічених доль і життів. Буквально донедавна для жителів нашої країни здавались дивними побажання свідків тих подій на кожне свято: «мирного неба», але тепер ми розуміємо ці побажання і так само загадуємо на кожне свято «мирного неба».
Пропоную  для ознайомлення книги  про подвиг народу  в Другій світовій війні.
І.Мельников «Їм не вручали повісток…» вміщує оповідання і повісті про дітей -героїв, С.Алексієвич «Останні свідки. Соло для дитячого голосу» розповіді дітей, які стали свідками того, що  відбувалося в роки  Другої світової війни, Ф. Людний «Дорогами війни» про людей, які чесно і сповна виконали свій громадянський обов`язок, Фотоальбом «Україна у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»  присвячений безсмертному подвигу  рядових бійців і командирів, Ф.Турченко «Міф про солдата», Ф.Турченко «Запорізький рахунок Великій війні 1939-1945». Ці книги  відображають основні віхи перебігу історії війни за участю партизанів, підпільників, хто захищав рідну землю, працював  в тилу.

Переглядів: 25 | Додав: ADMIN | Дата: 22.06.2020

    Віртуальна бесіда до Міжнародного дня  друзів  «Дружба єднає серця». 
Вірний друг завжди поруч. Кожен день життя перетворюється на справжнє свято, де  багато посмішок і добрих слів, веселих жартів і яскравих моментів. І не дарма, адже саме цікаві книги для підлітків розповідають юному поколінню про такі актуальні теми як дружба, перше кохання, незгоди, допомагають краще розібратися в собі та навколишньому світі. Окрім розважальної функції, підліткова література ще має велику місію – пізнавальну та розвивальну. Зрештою, в деяких випадках набагато краще навчитися на чужому досвіді, ніж допускати власні помилки. Саме такою пізнавальною  є  книга  Анастасії Нікуліної  «Зграя» - це динамічна історія про різні шляхи до себе. Також пропоную прочитати книги С.Гридіна «Не такий», О.Думанської «Школярка з передмістя», О.Лущевської «Інший дім», І.Роздобудько «Арсен».
Приємного вам читання.

Переглядів: 39 | Додав: ADMIN | Дата: 10.06.2020

    Вітаємо з Днем захисту дітей. Нехай кожна дитина буде зігріта ласкою, теплом, любов’ю. Нехай вона буде під захистом і оточена турботою. Нехай звучить дзвінкий сміх і буде безтурботне щасливе дитинство.

Переглядів: 32 | Додав: ADMIN | Дата: 10.06.2020

Шановні друзі!

Запрошуємо до участі дітей від 6 до 19 років!
Третій Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!» ОНЛАЙН. Популяризувати ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів сприяє оголошена тематика Конкурсу : “Стоп_кульок”. Генеральний спонсор Конкурсу - Компания «ГАЛА ФУДЗ», Україна. Медіапартнер Конкурсу - сімейний сайт для підлітків та їх батьків Salat com ua
Положення про Всеукраїнський конкурс плаката
«Я – Україна!»
Сторінка у Facebook
Прес анонс
Контакти: Е-mail: batalionsitka@ukr.net
*ЛАУРЕАТИ, визначені журі будуть оголошені на сторінці Facebook та отримають повідомлення на електронну адресу.

Переглядів: 48 | Додав: ADMIN | Дата: 25.05.2020

1 2 3 ... 33 34 »
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020