Понеділок, 06.04.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » Архів матеріалів

    З 24.02.2020 по 04.03.2020 року в училищі  проходила декада з професії «Кухар,кондитер». В розрізі декади  проведені заходи:інформаційно-просвітницький урок «Кухар-кондитер» - професія щедрої душі» відповідальна Гавриш Н.В.,майстер –класи від педагогів та учнів з професії «Кухар-кондитер», «Приготування вареників різних країн світу» та «Приготування  смаколиків  на Масляну», відповідальні Рябоконова І.О., Гембік В.М.,конкурс профмайстерності «Кондитер» в групі 15-КК-17, відповідальна Гембік В.М., інноваційні технології харчової промисловості (перегляд відео) відповідальні Гембік В.М., Рябоконова І.О.,Шевченко Н.Р., радіогазета «Українські традиції  масляного тижня» відповідальна Гавриш Н.В.,брейн-ринг «Найкращий знавець кулінарії» відповідальні Рябоконова  І.О.,Шевченко Н.Р. В нелегкому протистоянні «Найкращих знавців кулінарії» при підведенні підсумків брейн-рингу  перемогла команда 16-КК-19. Смачно поїсти любить кожен, значить, вмілий кухар без роботи  ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль  затребувані на ринку праці, як ніхто інший.

Переглядів: 16 | Додав: ADMIN | Дата: 05.03.2020

    Протягом січня-лютого 2020 року педагогічними працівниками було відвідано 12 шкіл Синельниківського та Васильківського районів з метою проведення профорієнтаційної роботи. До тренінгів, майстер-класів, презентацій, круглих столів, дискусій було залучено близько 135 учнів 9-х класів та 58 учнів 11-х класів. Індивідуальні бесіди проводилися з нашими потенційними абітурієнтами, а також з їх батьками. Виготовлено та розповсюджено близько 170 оголошень, буклетів, календарів профорієнтаційного спрямування. Кожен педагогічній працівник має списки випускників, адреси, контактні телефони. Тісно співпрацюємо з директорами шкіл, класними керівниками та головами сільських, селищних рад.

Переглядів: 16 | Додав: ADMIN | Дата: 27.02.2020

    Патріотичний урок  «Крізь пекло Афганської війни» було присвячено 31 річниці виведення  військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. На життєвих прикладах воїнів-інтернаціоналістів  молоде покоління вчиться  патріотизму, адже це самодисципліна, допомога один одному та підтримка, братське єднання, військовий обов’язок, честь, мужність і вірність Батьківщині.

Переглядів: 17 | Додав: ADMIN | Дата: 16.02.2020

    День закоханих у нас чекають всі! 1-й поверх перетворюється на казку, навкруги сердечка, амурчики, кульки… Фотозони чекають своїх позивальників. Працює пошта кохання. Тут же можна поворожити на долю, витягнувши зі скриньки ім’я хлопця або дівчини та здивуватись результату. Радіо «Кіптар» дарує чудовий настрій музичними вітаннями, кінний екіпаж мчіть замріяних дівчат, а потім караоке! Погода ж цього дня завжди усміхається сонечком.

Переглядів: 18 | Додав: ADMIN | Дата: 14.02.2020

    11-го лютого 24-и лідери учнівського самоврядування та 8-м радників пройшли навчання за програмою тренінгу по набуттю компетенцій за напрямом «Формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетенцій-вмінь» за темою: «Самоврядування», який проводила методист НМЦ ПТО Головченко С.В. В цей же час 24-и педагогічних працівники  були залучені до навчання за програмою тренінг – курсу по набуттю компетенцій за напрямом «Формування та розвиток управлінської компетенції» з темою: «Сучасні форми і методи профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти», який проводила заступник директора НМЦ ПТО Гришаєва О.В. Під час дискутування з вищезазначених тем здобувачів освіти та педагогічні представники охоче знайомилися з новими підходами, методами, формами щодо вдосконалення учнівського самоврядування та профорієнтаційної роботи. Кожен відкрив для себе щось нове, незвичайне, корисне. Зустрічі пройшли в теплій, затишній, дружній обстановці, в атмосфері толерантності і взаєморозуміння. Дякуємо за співпрацю.

Переглядів: 16 | Додав: ADMIN | Дата: 11.02.2020

    У професійно-технічному училищі №74 з 27.01.20 р.– 31.01.20 р. було проведено тиждень природничо-математичних дисциплін. Початок тижня відкривав захід «Математика – зліва, математика – справа» та виховний захід «Просторово-часовий міст винаходів українських вчених», які проводили викладачі Ашурова С.Ю. та Пономаренко А.О. Досить цікавими для здобувачів освіти були математична гра «Показуха», конкурсна гра «Хто зверху?», позаурочний захід з географії «Подорож країнами Європи». Найактивнішу участь здобувачі освіти взяли в логічно-детективній рольовій грі «Мафія». В процесі гри учасники майстерно розкривали свої акторські здібності, демонстрували логічне мислення, швидко аналізували ситуації для досягнення поставленої мети. Учні І та ІІ курсу при створенні тематичної газети «Дивосвіт природи» закликали усіх берегти навколишній світ, не бути байдужими до негативних проявів щодо тваринного і рослинного світу. На всіх заходах, присвячених проведенню тижня природничо-математичних дисциплін була присутня позитивна психологічна атмосфера.

Переглядів: 18 | Додав: ADMIN | Дата: 07.02.2020

    З 13.01.2020 по 22.02.2020 року в училищі проходила декада професій "Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника (підприємства, організації, установи), офісний службовець (бухгалтерія)", "Секретар керівника (підприємства, організації, установи)". В рамках декади здобувачі освіти гр. 7-СК-19 мали можливість показати свої знання в конкурсі "Готуємося до співбесіди для працевлаштування", а здобувачі освіти гр. 10-ОС-18 в конкурсі фахової майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору" (Ноженко А. В., Шевченко Н. Р., Богдан Л. Я.). Бібліотекарем Гавриш Н. В.  було проведено бібліотечний урок на тему "Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві : сучасне і майбутнє". Викладачами Крячок Т. Ю. і Літау А. А. було проведено педагогічний захід "Професійна естафета «Економіка у моїй професій», де здобувачі освіти показали свою позицію стосовно проблеми економіки, та інтегрований експериментальний урок з Інформаційних технологій та географії на тему "Країни Європи. Розробка слайдової презентації".
Переможці конкурсів були нагороджені грамотами:
- Тяско Дмитро – І місце
- Дубань Валентина – ІІ місце
- Крайова Ілона – ІІІ місце.

Переглядів: 23 | Додав: ADMIN | Дата: 31.01.2020

1 2 3 ... 32 33 »
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020