Професійно-технічне училище №74
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2015 » Березень » 18

17-го березня 2015 року на базі спортивного комплексу ПТУ 74 вперше проходив турнір з настільного тенісу пам’яті директора училища Горобця П.М. У такій формі колектив навчального закладу вирішив вшанувати пам’ять про людину, яка у важкі 90-і роки, зробила дуже багато важливих і корисних справ для всіх нас.
   Змагання проходили у два етапи: спочатку у командному заліку, а потім – особиста першість. На жаль перехідний кубок турніру вибороли представники ВПУ 75. Наші гості перемогли господарів з рахунком 4:2. Дуже цікавою та непередбачуваною була друга частина змагань. До останньої гри невідомим був переможець. Проте і в особистому заліку перше місце виборов представник покровської команди Шарапов Олександр. Наш Санжара Микола посів друге місце. Переможці та призери змагань нагороджені кубком та грамотами, а всі учасники отримали фотографії відкриття турніру. Сподіваємось, що у наступному році започатковані змагання зберуть ще більшу кількість учасників, а перехідний кубок залишиться у господарів змагань.

Переглядів: 181 | Додав: ADMIN | Дата: 18.03.2015