Середа, 23.09.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2015 » Жовтень » 10

    Зранку другого жовтня святково прикрашене вітальними газетами фойє та учні зустрічали своїх вчителів. З динаміків училищного радіо «Кіптар» лунали вітання та пісні з нагоди свята. Урочистості відкрив директор Миронець О.М., привітавши присутніх з професійним святом та 75-тим ювілеєм створення профтехосвіти. Грамотами ВАПП були відзначені кращі працівники: Письменна Л.А., Зезюлін М.Ф., Карась О.М., Богдан Л.Я., Лебідь В.Г., Мандрук І.І. Далі відбулася екскурсія до кінно-спортивної школи смт. Покровське, яка завершилась відпочинком на лоні природи під осінніми золотавими деревами на березі річки Вовчої.

Переглядів: 193 | Додав: ADMIN | Дата: 10.10.2015

    Першого жовтня учнівська молодь вітала листівками та солодощами ветеранів училища з Днем людей похилого віку та Днем вчителя. Цей захід є славною традицією навчального закладу. А ветерани завжди чекають учнів в своїх домівках, щоб доторкнутися до спогадів про свої трудові роки на педагогічній ниві.

Переглядів: 167 | Додав: ADMIN | Дата: 10.10.2015

    Вечір, присвячений Дню вчителя, подарували своїм наставникам вихованці. Кожна група підготувала щирі вітання з нагоди свята. Лунали пісні, декламувалися вірші, свою майстерність презентували танцівники. Разом з осіннім сонцем в учительські душі вливалося дитяче тепло, повага, вдячність. Завершився вечір святковою дискотекою.

Переглядів: 197 | Додав: ADMIN | Дата: 10.10.2015

    У вересні в професійно-технічному училищі №74  відбувся «Вечір знайомств», на якому першокурсники мали можливість яскраво презентувати свої новостворені колективи. Родзинкою свята стала музична танцювальна композиція, яку виконали учні гр.13-КК-15. Учнівські групи ІІ і ІІІ курсів радо вітали «новачків», даруючи їм свою творчість. Ведучі свята Подольна Єлизавета та Бараннік Ірина проводили різноманітні конкурси для згуртування молоді. Вечір залишив багато позитивних вражень, тож незабаром очікуємо на наступну святкову дискотеку.

Переглядів: 211 | Додав: ADMIN | Дата: 10.10.2015

    З нагоди святкування Дня селища Васильківка 21 вересня творча група професійно-технічного училища № 74 прийняла активну участь в урочистих заходах. За доброю традицією на наших гостей чекала щедра українська гостинність: духмяна випічка, смачні вареники, запашний та цілющій мед. Справжньою окрасою заходу були дівчата в національних костюмах (учениці ІІ курсу Бараннік Ірина та Подольна Єлизавета). Дивували перехожих і дарували позитивний настрій  дівчата в образах вареників Саєнко Вікторія та Могила Юлія (І курс). Медову виставку презентувала Місіюк Ірина. Учениці в футболках з логотипом нашого училища здійснювали профорієнтаційну діяльність, надаючи бажаючим необхідну інформацію про наш навчальний заклад. Творчий колектив з нагоди свята привітали представники місцевої ради  у складі голови РДА Літвінова С.П., голови районної ради Савінської І.В., селищного голови Павліченка С.В.

Переглядів: 228 | Додав: ADMIN | Дата: 10.10.2015

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020