Середа, 23.09.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Березень » 14

    В Україні останній тиждень перед Великим постом – Масляна. Нею проводжають зиму і зустрічають весну. У суботу Васильківщина весело святкувала та ярмаркувала, і саме в цей день за традицією готують і вживають млинці та вареники. Колектив ПТУ №74 представив жителям та гостям району імпровізовані садиби «Блиноїдка» та «Об’їдуха», де на любителів смачненького чекали неперевершені млинці та вареники, які вже давно стали візитівкою навчального закладу, а ще шашлик та різноманітні бутерброди. Символ свята – баба з млинців – красувався в центрі гостинного українського столу, до якого припрошували гарні, як сама весна, дівчата в українських віночках. Поряд працював профорієнтаційний куточок, вдало поєднуючи красиве з корисним.

Масляну святкували, люту зиму проводжали
Були танці, буди співи та й млинці усім на диво!
Ой, яке ж то гарне свято – всіх дозвольте привітати!

Переглядів: 225 | Додав: ADMIN | Дата: 14.03.2016

    В рамках Шевченківського тижня з 03.03.16р. по 11.03.16р. в ПТУ №74 було організовано та проведено заходи щодо відзначення 202-ї річниці від дня народження, 155-річчя від дня смерті та перепоховання Т. Г. Шевченка.
    З метою вшанування спадщини великого українського письменника Тараса Шевченка серед учнівської молоді, виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, виховання почуття патріотизму та збереження й розвитку культурної спадщини українського народу проведено наступні заходи: перегляд документальних фільмів про Т.Г. Шевченка, інформаційну хвилинку «Шевченко – художник», єдиний урок «Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням,  душі розмовою», слухання пісень на слова Тараса Шевченка та конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє».
    Педагогічний та учнівський колектив був приємно вражений активністю учнів І та ІІ курсів, їх зацікавленістю фактами із життя Великого Кобзаря, шанобливим ставленням до літературної спадщини Т.Г. Шевченка та підтримкою учнівської молоді у проведенні Шевченківського тижня.

Переглядів: 152 | Додав: ADMIN | Дата: 14.03.2016

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020