Середа, 23.09.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Березень » 17

    Відповідно до плану профорієнтаційної роботи 16.03.16 відбулися зустрічі працівників (Шорохова О.А., Крячок Т. Ю., Бицкало С.М., Булава А.В.) разом з вихованцями училища з учнями шкіл Васильківської СЗШ №2 Дебальцівської СЗШ та Григорівської СЗШ. Гості надали інформацію про те, чим живе ПТУ №74 Васильківського району сьогодні, про конкурентно спроможні професії, за якими готує фахівців, школярі могли взяти участь у «майстер-класах», що проводили учні I та II курсу професійно-технічного училища №74.
    Яремчук Світлана познайомила з технікою оздоблення кондитерських виробів з мастики, Гаркуша Ніна демонструвала свої знання і вміння роботи в MS Excel, а Мирошник Артем розповів про переваги одвічної професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар- ремонтник, водій автотранспортних засобів».
    Учням шкіл було дуже цікаво спостерігати за вміннями колишніх випускників їхніх шкіл.
    Сподіваємося, що учні даних шкіл зроблять правильний вибір – прийдуть на навчання в ПТУ №74.

Переглядів: 205 | Додав: ADMIN | Дата: 17.03.2016

    15 березня 2016 року в училищі вже вдруге проходив турнір з настільного тенісу пам`яті директора ПТУ №74 Горобця П.М. На жаль не всі запрошені команди змогли приїхати на змагання. У запеклій командній ігрі кращими стали представники ВПУ №75. У особистому заліку кращими із серед юнаків був Дамаскін Артем – представник команди з с.м.т. Покровська. Пережцем серед дівчат стала учениця ПТУ №74 Чепельова Яна.
    Переможці нагороджені грамотами, а перехідний кубок турніру знову цілий рік буде знаходитись у команді спортивних графців ВПУ №75.

Переглядів: 156 | Додав: ADMIN | Дата: 17.03.2016

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020