Середа, 23.09.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Жовтень » 18

    12 жовтня 2016 року в приміщенні спортивного комплексу ПТУ №74 проходили змагання під назвою «Богатирські ігри» приурочені святу Дня захисника України. Мірялися силою юнаки у п’яти вправах. Боротьба за титул найсильнішого юнака ПТУ №74 2016 року виявилась запеклою та інтригуючою тому, що переможець визначався не за сумарною кількістю балів на всіх етапах, а за кількістю зайнятих місць у кожній вправі. І той у кого сума місць найменша стає переможцем. До останньої хвилини змагань важко було сказати хто переможе.
Зайнявши перші місця у трьох вправах з п’яти, перемогу здобув учень другого курсу Мошник Денис. На двох проміжних етапах кращим був Галов Олександр – учень третього курсу, котрий у підсумку зайняв друге місце. Третю сходинку посів Ананко Олександр у заліку якого чотири третіх місця у п’яти вправах.
Переможець змагань був нагороджений грамотою та цінним призом, призери отримали грамоти. Вітаємо Мошника Дениса, Галова Олександра, Ананка Олександра із вдалим виступом, та бажаємо їм ще більших спортивних досягнень у майбутньому.

Переглядів: 193 | Додав: ADMIN | Дата: 18.10.2016

    Уже 20 років поспіль 30 вересня  - у день великомучениць Любові, Надії, Віри та їх матері Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. Не оминуло це свято і нашу бібліотеку, яку відвідали всі бажаючі, більшість яких – першокурсники. Для них була підготовлена бібліотечно-інформаційна година «Бібліотека: поєднання книги та Інтернету», під час якої молодь поринула в історію заснування бібліотек і до наших днів, познайомилася з книжковим царством бібліотеки, мали змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, заповнюючи формуляри своїм однокурсникам. Велике захоплення у присутніх викликали презентації «Еволюція книги» та «Найдивовижніші книги світу». Наша зустріч завершилася емоційними дебатами справжніх книголюбів та прихильників віртуального світу.

Переглядів: 205 | Додав: ADMIN | Дата: 18.10.2016

ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020