Статистика
Главная » 2017 » Лютий » 6 » 61-а обласна Спартакіада
15:23
61-а обласна Спартакіада

Розпочалася 61-а обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів області 2017 року. 26 січня на базі ВПУ №75 відбулися зональні змагання з настільного тенісу. Нашу команду представляли Буц Микола, Галов Олександр, Бараннік Ірина, Ярковська Марія. На жаль перемога на цей раз була за господарями. Ніхто з наших учнів не зміг стати переможцем. Тому захищати честь регіону 9 лютого у м. Дніпро поїде команда ВПУ №75. А для того, щоб добре потренуватись перед обласною першістю, покровська команда прийняла участь у щорічному турнірі з настільного тенісу пам’яті директора ПТУ №74 Горобця Петра Миколайовича, який проходив у нашому училищі 2 лютого. На наше запрошення відгукнулась також команда Павлівської ЗСШ і достойно виступила, хоча й не зайняла призових місць. Найзапеклішою була боротьба у чоловічих підгрупах, яких було дві. В результаті змагань представники ВПУ №75 вибороли перше і друге місця у жіночій підгрупі, та третє – у чоловічій. Команда ПТУ №74 завоювала перше і друге місця у чоловічій підгрупі, та третє – серед дівчат. Тобто по кількості призових місць – нічия.  Долю перехідного кубка вирішили учасники , які зайняли місця з 4-го по 6-те.Всього команди набрали таку кількість балів: ВПУ №75 – 40; ПТУ №74 – 36; Павлівська ЗСШ – 27 . Отже наступний рік кубок турніру буде знаходитись у скарбничці спортивних трофеїв наших сусідів. В цілому змагання проходили динамічно, і до останнього зберігалась інтрига щодо переможця. Можна сказати, що реванш за поразку у зональних змаганнях відбувся. Вітаємо наших переможців та призерів: Бицкала Степана – психолога ПТУ №74 – 1-ше місце, Буца Миколу – учня 3-го курсу – 2-ге місце,Ярковську Марію – ученицю 1-го курсу – 3-тє місце. Всі учасники змагань були смачно нагодовані, за що вдяка директору училища, та працівникам їдальні. Бажаємо успіху команді ВПУ №75 на обласних змаганнях.

Просмотров: 46 | Добавил: ADMIN