Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2015 » Березень » 12 » 8 Березня
10:33
8 Березня

   Весна барвистим рушником протерла зимове віконце. Сонечко засвітило яскравіше, а вітерець набуває особливого присмаку пахощів перших весняних квітів.   
   За уявленням наших предків, Весна – це вродлива дівчинка, весела, струнка, одягнена у різнокольоровий одяг, з квітами у руках. І сучасні наші дівчата так схожі на неї, але кожна із них – особлива. В цьому переконалися і ми, спостерігаючи за конкурсом «Панна училища 2015», який провели напередодні жіночого свята 8 Березня (відділення №2). В ньому взяли участь наші учениці  - Богуславська Юлія (гр.. 134-ТМ-14), Кривокульська Альона  (гр.. 134-ТМ-14),  Калініна Юлія (гр. 73 ТМШС), Бруштець Надія (гр. 73 ТМШС).
   Дівчата мали змогу продемонструвати не тільки свою красу, чарівність, неповторність, а й свій інтелект, талант, естетичний смак та кулінарні вміння.
   Кожна із учасниць достойна була перемоги, але ж конкурс залишається конкурсом. І почесне звання «Панна училища 2015» отримала Богуславська Юлія. А ось  «Панною глядацьких симпатій» стала Калініна Лілія.

   У відділенні №1 відбувся святковий концерт,де красені-хлопці Санжара Микола та Смішко Олександр вітали кращу половину людства – жінок, дівчат. На їх адресу лилися ніжні і зворушливі слова,звучали ліричні пісні, які дарували дует «ЛІРА», Гусак Ксенія, Чепелєва Яна, Місіюк Ірина, Бараннік Ірина, Подольна Єлизавета. Одне з найпрекрасніших весняних свят наповнило душі коханням, добротою, вірою!

Просмотров: 191 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020