Статистика
Главная » 2016 » Жовтень » 18 » Богатирські ігри
14:13
Богатирські ігри

12 жовтня 2016 року в приміщенні спортивного комплексу ПТУ №74 проходили змагання під назвою «Богатирські ігри» приурочені святу Дня захисника України. Мірялися силою юнаки у п’яти вправах. Боротьба за титул найсильнішого юнака ПТУ №74 2016 року виявилась запеклою та інтригуючою тому, що переможець визначався не за сумарною кількістю балів на всіх етапах, а за кількістю зайнятих місць у кожній вправі. І той у кого сума місць найменша стає переможцем. До останньої хвилини змагань важко було сказати хто переможе.
Зайнявши перші місця у трьох вправах з п’яти, перемогу здобув учень другого курсу Мошник Денис. На двох проміжних етапах кращим був Галов Олександр – учень третього курсу, котрий у підсумку зайняв друге місце. Третю сходинку посів Ананко Олександр у заліку якого чотири третіх місця у п’яти вправах.
Переможець змагань був нагороджений грамотою та цінним призом, призери отримали грамоти. Вітаємо Мошника Дениса, Галова Олександра, Ананка Олександра із вдалим виступом, та бажаємо їм ще більших спортивних досягнень у майбутньому.

Просмотров: 45 | Добавил: ADMIN