Статистика
Главная » 2018 » Грудень » 6 » Богатирські ігри 2018
09:15
Богатирські ігри 2018

Вже традиційно впродовж декількох років до дня Збройних Сил України  в училищі проводяться змагання «Богатирські ігри». І цьогоріч 6 грудня наші юнаки змагалися у силі та витривалості. У програмі змагань аж шість етапів і тому найважливішим завданням є правильний розподіл своїх сил для того, щоб з максимальним результатом дійти до фінішу.
    Головною несподіванкою змагань виявився результат першокурсника Перебийноса Сергія, котрий у вправі на похилій дошці показав результат – 121 згинання тулуба, що у кінцевому результаті допомогло йому вибороти друге місце. Також добрі результати показав Гуща В’ячеслав,  що посів третє місце. Найкращим у вправі підтягування на перекладині  з показником 16 разів був першокурсник Варакута Ігор. Найважчою вправою для наших атлетів стали відтискання на брусах. Максимальний результат склав всього 13 разів. Ну, а володарем титулу «Найсильніший юнак ПТУ №74 2018 року» та переможцем змагань став учень третього курсу Талі Микола. Він був нагороджений грамотою та цінним призом. Призери змагань також  нагороджені грамотами. Наші хлопці змагалися з повною віддачею, тому результати  часто були непередбачуваними. До останнього етапу зберігалась інтрига щодо імені переможця.  За ходом змагань спостерігали активні вболівальники, котрі своїми дружними оплесками підтримували учасників турніру.

Просмотров: 7 | Добавил: ADMIN