Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Лютий » 4 » Декада професій: «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)» та «Секретар керівника»
14:42
Декада професій: «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)» та «Секретар керівника»

    З 25 січня стартувала декада професій: «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)» та «Секретар керівника». Протягом декади було проведено багато цікавих і пізнавальних заходів як для учнів, так і для педагогів. Конкурс електронних газет з метою реклами своєї професії проведено викладачем Шороховою О.А. Майбутні професіонали показали свої знання з комп’ютерних технологій, роботи в Internet, українського ділового мовлення. За підсумками конкурсу кращими стали:
    І м. – Буц Микола, учень другого курсу;
    ІІ м. – Хорошилова Анастасія, учениця першого курсу і учень другого курсу Приймич Олександр;
    ІІІ м. – Корень Христина та Холопова Анна, учні групи ТУ з професії «Секретар керівника».
    Відкритий експериментальний інтегрований урок з іноземної мови (викладач Смішко О.В.) та виробничого навчання (майстер виробничого навчання Богдан Л.Я.) у групі  9 – ОКН – 15 на тему: «Роль комп’ютера у нашому житті». Протягом уроку використовувалися відеофільми та презентації англійською мовою. Учні на основі професійної лексики мали можливість знання з іноземної мови пов’язати зі своєю майбутньою професією.

Викладачем Шороховою О.А. проведено конкурс буклетів. Учні мали можливість показати свої знання в програмі Microsoft Office Publisher. Переможці конкурсу:
 І м. – Ігнатенко Віталій;
 ІІ м. – Семиліт Анастасія та Хорошилова Анастасія;
 ІІІ м. – Галов Олександр та Литвиненко Людмила.

    Викладачами Бараннік О.В. і Шевченко Н.Р. проведено конкурс – резюме «Готуємося до співбесіди для працевлаштування», адже ці знання вже через півроку стануть у пригоді випускникам. Кращою в цьому конкурсі стала Корень Христина учениця групи 4 – СК – 15.
Майстром виробничого навчання Ноженком А.В. проведено конкурс професійної майстерності за професією «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)».

Звання «Кращий за професією» в нелегкій боротьбі виборола Пантюшко Віра (група 8 – ОКН – 14). 

Протягом декади Булавою А.В. підготовлено і проведено радіогазети на теми:
- «Історія комп’ютерної техніки»;
- «Як готуватися до зустрічі з роботодавцем»;
- «Сучасні можливості комп’ютерної техніки».

Просмотров: 381 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020