Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2020 » Січень » 31 » Декада професій «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника (підприємства, організації, установи), офісний службовець (бухгалтерія)"
16:02
Декада професій «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника (підприємства, організації, установи), офісний службовець (бухгалтерія)"

    З 13.01.2020 по 22.02.2020 року в училищі проходила декада професій "Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника (підприємства, організації, установи), офісний службовець (бухгалтерія)", "Секретар керівника (підприємства, організації, установи)". В рамках декади здобувачі освіти гр. 7-СК-19 мали можливість показати свої знання в конкурсі "Готуємося до співбесіди для працевлаштування", а здобувачі освіти гр. 10-ОС-18 в конкурсі фахової майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору" (Ноженко А. В., Шевченко Н. Р., Богдан Л. Я.). Бібліотекарем Гавриш Н. В.  було проведено бібліотечний урок на тему "Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві : сучасне і майбутнє". Викладачами Крячок Т. Ю. і Літау А. А. було проведено педагогічний захід "Професійна естафета «Економіка у моїй професій», де здобувачі освіти показали свою позицію стосовно проблеми економіки, та інтегрований експериментальний урок з Інформаційних технологій та географії на тему "Країни Європи. Розробка слайдової презентації".
Переможці конкурсів були нагороджені грамотами:
- Тяско Дмитро – І місце
- Дубань Валентина – ІІ місце
- Крайова Ілона – ІІІ місце.

Просмотров: 60 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020