Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2015 » Жовтень » 27 » Декада робітничих професій сільськогосподарського виробництва
13:46
Декада робітничих професій сільськогосподарського виробництва

    9-го жовтня СФГ «Павлівське» та ТОВ « Агроальянс», що здійснює продаж та обслуговування с/г техніки провідних світових виробників: Case IH (США), Flexi Coli (Канада), Geringhoff (Німеччина) і є офіційним дистриб’ютором на території України корпорації CNH – виробника техніки Сase,  провели День поля. На захід приїхали не лише місцеві аграрії, але й сільгоспвиробники Донецької, Запорізької, Полтавської областей. В цьому заході активну  участь приймали учні та педагоги училища.
    «Агроальянс» представив комбайни, які тут же збирали кукурудзу, ґрунтообробні агрегати, посівні комплекси, які здатні відразу готувати площу, засівати її та вносити добрива і т.д. Були також презентовані нові автомобілі концерну « Тойота», на який кожен міг здійснити тест – драйв.
    Спеціалісти товариства  на теоретичному семінарі детально розповідали і про трактори, і про агрегати, характеризуючи можливості кожного, ознайомили з агрономічними новаціями в грунтообробці, сівбі та збиранні врожаю. День поля  проведено на високому європейському рівні. Захід пройшов надзвичайно цікаво та був дуже корисним для учнів та педагогів училища.

Просмотров: 223 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020