Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2014 » Жовтень » 20 » День цивільного захисту
18:39
День цивільного захисту

    9 жовтня в ПТУ № 74 було проведено День цивільного захисту. Традиційно, на ранковій лінійці до відома учнівського ті інженерно-педагогічного колективів училища було доведено план заходів та проведено інструктування з порядку дій на випадок надзвичайної ситуації.

    Для учнів першого курсу навчальний день розпочався з єдиного уроку «Дії при НС в районі навчального закладу». На уроці діти заслухали коротку лекцію викладача предмету «Захист Вітчизни» Ваврика С.В. і переглянули навчальне відео «Дії при НС в районі школи» та «Виконання нормативу Н-ОЦЗ-1».

    Після другого уроку серед бажаючих відбулися змагання з виконання нормативу Н-ОЦЗ-1 по одяганню протигаза. В змаганнях переміг учень ІІ курсу групи 132-ТМ-13 Пилюченко Віталій виконавши норматив за 7,4 секунди.

  На четвертому уроці було проведено тренувальну евакуацію. Учні та працівники злагоджено залишили будівлі та прослідували до приміщення стрілецького тиру, який в радянські часи був пристосований під ПРУ (протирадіаційне укриття). Найбільшу зібраність та злагодженість у діях продемонстрували учні груп 8-КС-14, класний керівник Шевченко Н.Р. та 133-ТМ-14, класний керівник Шорохова О.А.

Просмотров: 244 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020