Статистика
Главная » 2017 » Травень » 8 » Змагання у Павлограді
12:47
Змагання у Павлограді

27 квітня 2017 року у м. Павлоград на базі Західно-Донбаського професійного ліцею проходив 1(відбірковий) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» серед ПТНЗ Дніпропетровщини. У змаганнях приймали участь вісім команд. Наш навчальний заклад представляв рій «Сагайдак», котрий налічує вісім джурів. Програма змагань передбачала вісім конкурсів. Одним із найскладніших етапів змагань була стройова підготовка. Джурам необхідно було виконувати стройові прийоми на місці, у русі, а також проходити урочистим ходом з виконанням вітання. Наша команда достойно показала себе у цьому конкурсі. Вдало виступив рій «Сагайдак» у спортивній смузі перешкод, де вибороли призове місце. Другий результат змагань показала команда ПТУ №74 у стрільбі з пневматичної зброї, за що була нагороджена окремою грамотою. Менш вдалими виявилися теоретичні конкурси «Відун» та «Рятівник», де наші результати виявилися у нижній частині турнірної таблиці. Необхідно відмітити високий рівень підготовки всіх команд та їхнє прагнення до перемоги. Боротьба велась за кожне очко, та за кожну секунду. Також приємно відзначити високий рівень проведення змагань, та справедливість суддівства. В результаті змагань переможцями стали господарі – учні ЗДПЛ. Рій «Сагайдак» з результатом 55 балів посів п’яте місце. Всі учасники нашої команди отримали приємні враження від змагань, здобули певний досвід, та виразили бажання у наступному році покращити свій результат, для чого потрібно буде більше часу та сил витратити на підготовку та тренування.

Просмотров: 38 | Добавил: ADMIN