Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2019 » Квітень » 16 » Гра «Джура» («Сокіл») 2019
12:30
Гра «Джура» («Сокіл») 2019

 

    16 квітня  2019 року на базі Західно-Донбаського професійного ліцею м. Павлоград проходив 1 (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Помірятись силою, уміннями, знаннями та вправністю приїхали вісім команд. Наше училище представляв рій «Сагайдак», до складу якого входили учні першого курсу і налічував 8 джурів: 6 юнаків та 2 дівчини. Гра проходила у дружній атмосфері. Наші хлопці та дівчата познайомились зі своїми суперниками, спілкувались з ними вже не тільки під час конкурсів та етапів гри, а й у перервах між ними.
    Хоча наша команда й не посіла призового місця, проте на проміжних етапах показувала достойні результати. Так у медично-рятувальному комплексі ми були третіми, у конкурсі «Спритний сокіл»  - це  збирання та розбирання на швидкість автомата АК-74, рій «Сагайдак» посів четверте місце. Високі бали наша команда отримала в конкурсі на кращий  відеоролик про Гру та в конкурсі «Добре діло».
    У стрільбі з пневматичної зброї наші результати виявились менш переконливими.
    Свою обізнаність у питаннях з історії України та козацтва наші учні показали під час проведення інтелектуальної гри-вікторини «Відун».
    Також необхідно відмітити високий рівень суддівської колегії.
    В цілому гра пройшла на високому організаційному рівні. Всі учасники були задоволені та отримали масу позитивних вражень.

Просмотров: 122 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020