Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2014 » Жовтень » 24 » Інноватика в сучасній освіті
09:24
Інноватика в сучасній освіті

З 21 по 23 жовтня 2014  ПТУ № 74 Васильківського району приймало участь в VI Міжнародному  форумі – презентації  «Інноватика в сучасній освіті» в м. Києві. Для учасників форуму були передбачені конкурси в 10 номінаціях. Наше училище було активним учасником  запропонованих конкурсів і надіслало до оргкомітету 4 роботи в таких номінаціях :

1. В номінації «Модернізація змісту професійно – технічної освіти на основі компетентнісного підходу» роботу «Система інтегрованих уроків для професії «Тракторист – машиніст с/г виробництва» Викладач – методист Шорохова О.А.)

2. В номінації «Впровадження інформаційно – комунікаційних технологій в освітній процес сучасного ПТНЗ» роботу «Організація on-line освіти на  основі платформи WIZIQ як альтернативна форма навчання в  сучасних умовах ПТНЗ» Викладач - методист Шорохова О.А.

3. В номінації «Інноваційні технології професійної діяльності працівників психологічної служби»

роботу « Сучасні підходи до професійної діяльності психолога в ПТУ № 74» Психолог: Бицкало С.М.

4. В номінації «Хмарні технології» в освіті – нові компетенції у сфері ІКТ» роботу «З досвіду застосування «хмарних технологій» на уроках фізики в ПТУ № 74» Викладач - методист. Шорохова О.А.

Роботи були відзначені високими  нагородами: дипломом лауреата 1 ступеню, дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти та золотою медаллю.

Ми не зупинимося на досягненому і продовжимо рухатися вперед у пошуку нових технологій компетентністного становлення майбутнього робітника.

Просмотров: 265 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020