Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2017 » Лютий » 21 » Інтегрований урок
16:09
Інтегрований урок

    21.02.17 р. в рамках декади з професії «Кухар, кондитер» був проведений інтегрований урок з української мови та спец. предмета «Устаткування підприємств громадського харчування» за темою «Загальні відомості про машини та механізми. Орфографічно – пунктуаційний практикум. Удосконалення правописної грамотності».
Викладач спец. предмета Крячок Т. Ю. та викладач укр. мови Бараннік О. В. застосовували  на уроці такі форми і методи роботи: використання методик «Хто швидше» та «Редакційний кошик»; використання тестових завдань; колективна робота та робота в  групах; творча робота «Розгадування кросворду»; робота з текстами професійного змісту; творче д/з; використання мультимедійних засобів навчання; рефлексії; бесіда; консультативна роль викладача на уроці.
Особливо цікавими для учнів були: презентація «Загальні відомості про машини та механізми»; відеофільм «Лінія для миття, сушіння, сортування, калібрування, фасування, пакування картоплі, овочів та моркви», а також розгадування кросворду та різноманітні завдання творчого характеру.

Просмотров: 164 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020