Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2018 » Березень » 28 » Молодіжний працівник
10:04
Молодіжний працівник

    Відповідно до спільного плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та Комунального закладу «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради з 20 по 22 березня 2018 року було проведено тренінгові заняття за національною програмою «Молодіжний працівник» для педагогічних працівників з метою сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. 
    Розпочався він зі знайомства. Учасники познайомилися між собою, а також із тренерами: координаторкою програми «Молодіжний працівник» Анною Остріковою, директоркою благодійного фонду «Даруємо радість» Ольгою Шелест та заступником директора Черкаського обласного Молодіжного Ресурсного Центру Володимир Панченко.
    Один з учасників тренінгу Олександр Boiskyi зазначив: «Більшість учасників – представники професійно-технічних училищ. Такий випадок вперше, адже зазвичай у тренінгу беруть участь представники громадських організацій та держслужбовці».
    На першому етапі учасники розбиралися з поняттями «молодь» та «молодіжна політика». Далі Володимир Панченко розповів, що таке дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Анна Острікова та Ольга Шелест допомогли розібратися стосовно участі молоді та міжсекторного підходу.
    Під час кожного блоку учасники виконували практичні завдання, аби краще розібратися із запропонованою темою.
    Останній блок програми першого дня – європейський підхід до молодіжної політики. Анна Острікова розповіла про участь України в Раді Європи, про можливості для кожного з учасників щодо співпраці з радою Європи та іншими організаціями.
    Що таке «Драбина Харта», які існують форми участі молоді у суспільному житті та як створити умови для молоді як молодіжний працівник у громаді – такі питання обговорювали на другий день Базового тренінгу програми «Молодіжний працівник».
    Цей день тренери присвятили темі молодіжного працівника у громаді. Практично закріплювали знання учасники у незвичайний спосіб, а саме через симуляційну гру з типовою історією проблемного підлітка у громаді.
    Крім того, під час тренінгу учасники отримали навички, які допоможуть у подальшому зборі інформації про потреби молоді. Останній блок програми другого дня – права молоді, які опанували через гру «Країна гідності».
    Стандарти роботи молодіжних працівників, методи особистого розвитку і підвищення якості своєї роботи – останній день став великим психологічним блоком. Учасники дізнавалися про персональні компетенції. Говорили не про молодь, а про те, яким має бути справжній молодіжний працівник і в якому напрямку йому розвиватися.
    Цікавою родзинкою заключного дня стало складання портфоліо молодіжної роботи – практичне завдання від Ради Європи, яке допомогло закріпити знання, отримані учасниками протягом усього тренінгу. А також спілкування із ще одним тренером програми – заступником начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації Владиславом Якуком.
    Захоплені учасники залишили стіни Молодіжного Центру та поїхали втілювати нові ідеї у своїх громадах.
    Дякуємо тренерам Анні Остріковій, Ольгі Шелест та Володимиру Панченко і всім, хто брав участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник»!

Просмотров: 139 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020