Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2019 » Вересень » 17 » Олімпійський тиждень 2019
19:51
Олімпійський тиждень 2019

    Вже традиційно, впродовж кількох років у першій половині вересня в училищі проводяться спортивно-масові заходи за програмою Олімпійського тижня. Розпочав програму Олімпійський урок, який відбувся в понеділок 9 вересня і мав на меті ознайомити, в першу чергу новоприбулих учнів, з олімпійським рухом, його історією, а також популяризувати заняття фізичною культурою та спортом. Проводив його керівник фізичного виховання Бицкало С.М. Він ознайомив молодь з основними положеннями та правилами проведення Олімпійських ігр, розповів про досягнення українських спортсменів, та поділився власним досвідом та досягненнями у спорті. Урок супроводжувався презентацією та відеофільмом про  шестиразового чемпіона світу з греко-римської боротьби, непереможного  Івана Піддубного.
Програму змагань Олімпійського тижня розпочали дівочі команди з волейболу. Напружено та драматично проходили зустрічі. І як не дивно, але перемогу здобула команда першого курсу.
Наступного дня естафету продовжили юнаки, виборюючи першість з футболу. І тут не обійшлося без сюрпризу. Команда першокурсників  довела, що вона гідна носити звання переможця змагань, вигравши у команд старших курсів.
    Напруженим видався четвертий день змагань, тому, що училища приїхали волейбольна та футбольна команди з с. Павлівка. Збірна училища з футболу отримала  упевнену перемогу над гостями з рахунком 10 : 5. На жаль наші дівчата не змогли достойно протистояти команді Павлівської ЗСШ і в результаті програли з рахунком 3 : 0.
В останній день змагань проходила особиста першість училища з настільного тенісу, у якій теж прийняли участь учні з павлівської школи. В результаті напруженої боротьби переможцем став наш гість Базилевський Олександр, який переміг усіх своїх суперників. Отримавши одну поразку, другу сходинку зайняв учень другого курсу Тяско Дмитро. Третє місце виборов Процик Данило – учень третього курсу.
Вцілому тиждень фізичної культури і спорту в училищі пройшов вдало. Всі учасники та вболівальники отримали багато позитивних емоцій та вражень. А групи першого курсу мали можливість краще познайомитись, згуртуватись та потоваришувати.

Просмотров: 73 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020