Вівторок, 11.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Вересень » 16 » Олімпійський тиждень в ПТУ №74
12:53
Олімпійський тиждень в ПТУ №74

     Щорічно 12 вересня вся країна святкує день фізичної культури та спорту. Як завжди з цього приводу проводяться спортивно-масові заходи, які тривають цілий тиждень.
     В програмі Олімпійського тижня нашого навчального закладу були заплановані змагання з волейболу серед дівчат, з футболу серед юнаків, та особиста першість училища з настільного тенісу.
     Першим заходом був Олімпійський урок в якому взяли участь учні першого курсу. Керівники фізичного виховання ознайомили присутніх з історією виникнення Олімпійського руху, з символікою та правилами проведення цих спортивних свят, а також почули та побачили на екрані Олімпійських чемпіонів України. На урок був запрошений майстер спорту України, багаторазовий призер та чемпіон країни з греко-римської боротьби Мелконян Артур, який є нашим земляком і проживає в с.м.т. Васильківка. Наш гість розповів про свій шлях в спорті, про режим тренувань, і про те скільки потрібно витратити часу та зусиль, щоб досягнути певного результату. Далі Артур відповідав на запитання учнів. Відбувся плідний та дружній діалог. На завершення уроку всі присутні переглянули фрагмент документального фільму про наших олімпійських чемпіонів з боксу братів Кличків та Олександра Усіка.
     Згідно плану, наступним заходом програми були змагання з волейболу серед дівчат. Перемогла команда третього курсу. Другими були учениці другого курсу, і третіми – першокурсниці, які, на жаль, не змогли організувати результативну гру на майданчику.
     Набагато гострішою та драматичнішою виявилась боротьба наших футбольних команд. Напруженою видалась зустріч між командами хлопців другого та третього курсів в якій визначалась доля першого місця. Результативнішими були другокурсники. Третє місце посіла команда групи ТУ.
      Ось таким видався в ПТУ №74 Олімпійський тиждень 2016 року.

Просмотров: 162 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020