Статистика
Главная » 2018 » Вересень » 21 » Олімпійський тиждень в ПТУ №74
10:25
Олімпійський тиждень в ПТУ №74

З 10 по 14 вересня 2018 року в училищі проходив Олімпійський тиждень. Розпочав його програму Олімпійський урок, участь у якому взяли всі першокурсники. Учні дізнались про історію виникнення Олімпійських ігор, про їхню символіку та атрибутику, про правила проведення змагань, а також про присягу котру складають перед початком змагань спортсмени та судді. Частина інформації подавалась у формі презентації. Зокрема всі присутні побачили українських  Олімпійських чемпіонів, дізнались про кількість їхніх нагород, та у яких видах олімпійських дисциплін вони завойовані. Завершився урок переглядом відеофільму про відомого українського спортсмена, багаторазового чемпіона світу з боротьби, непереможного Івана Піддубного.
    11 вересня проходили змагання з волейболу серед дівчат. Участь брали 4 команди, до складу однієї з яких входили викладачі та майстри виробничого навчання. Кращою була команда учениць третього курсу, яка й здобула перше місце.
    Також 4 команди грали у футбол 12 вересня. Збірна викладачів посіла у турнірі друге місце, а переможцями стали учні другого курсу.
    Завершували програму Олімпійського тижня змагання в особистому заліку з настільного тенісу. Було зіграно 49 зустрічей. З результатом 7 перемог перше місце виборов учень першого курсу Аркадьєв Денис. На одну перемогу менше у Нещеретова Костянтина, який посів друге місце. Третій результат показав Процик Данило.
    Команди переможці та учасники нагороджені грамотами на загально училищній лінійці. Організаційний комітет виражає подяку всім учасникам змагань та бажає їм подальших спортивних успіхів.

Просмотров: 16 | Добавил: ADMIN