Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Червень » 2 » Піар-акція «Місто професій ПТУ №74»
12:09
Піар-акція «Місто професій ПТУ №74»

    Першого червня в рамках святкування у Васильківському районі Дня захисту дітей, ПТУ 74 організувало профорієнтаційну піар-акцію «Місто професій», яка проводилася з метою популяризації робітничих професій, ствердження іміджу навчального закладу та виконання держзамовлення на 2016-2017 н.р.
    Свято відвідало районне керівництво: голова РДА Літвінов С.П., голова районної ради Мозгова Т.Г.
На імпровізованому майданчику працювала приймальна комісія. Дівчата з рекламою навчального закладу проводили профорієнтаційну роботу. Проводилися майстер-класи з професій «Кухар, кондитер» (карвінг маршмеллоу), «Оператор комп'ютерного набору» (виготовлення вітальної листівки до Дня захисту дітей), «Тракторист-машиніст с/г виробництва , слюсар, водій» (розбирання та підготовка до ремонту масляного насоса НШ-32).
    Захоплюючою була їзда на картингу та прогулянка по райцентру на тракторі. Багато бажаючих змагалося у спорті і отримало солодкі призи (мед). Справжній ажіотаж викликала міні-ферма (вівці, свині, кролі, нутрії, цесарки, карликові та голошиї кури). Не обійшлося дійство без вареників та шашликів, які давно полюбилися васильківцям . не забули, звичайно, і про малечу. Для неї у наметі «Смаколики» наші майстри та учні частували дітвору різноманітними солодощами: кексами, кейк-попсами, печивом, пряниками, горішками, цукерками, солодкою ватою та напоями. Справжнє захоплення викликало фото на згадку з героями улюбленого мультика. На сцені в цей час йшли учнівські презентації професій та музичні вітання. Захід пройшов на високому професійному рівні. Навіть погода подарувала нам день без дощу. Сподіваємося, що результат нашого заходу буде позитивним!

Просмотров: 201 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020