Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Березень » 14 » Шевченківський тиждень
16:31
Шевченківський тиждень

    В рамках Шевченківського тижня з 03.03.16р. по 11.03.16р. в ПТУ №74 було організовано та проведено заходи щодо відзначення 202-ї річниці від дня народження, 155-річчя від дня смерті та перепоховання Т. Г. Шевченка.
    З метою вшанування спадщини великого українського письменника Тараса Шевченка серед учнівської молоді, виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, виховання почуття патріотизму та збереження й розвитку культурної спадщини українського народу проведено наступні заходи: перегляд документальних фільмів про Т.Г. Шевченка, інформаційну хвилинку «Шевченко – художник», єдиний урок «Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням,  душі розмовою», слухання пісень на слова Тараса Шевченка та конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє».
    Педагогічний та учнівський колектив був приємно вражений активністю учнів І та ІІ курсів, їх зацікавленістю фактами із життя Великого Кобзаря, шанобливим ставленням до літературної спадщини Т.Г. Шевченка та підтримкою учнівської молоді у проведенні Шевченківського тижня.

Просмотров: 144 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020