Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2015 » Травень » 6 » Тиждень психології
14:15
Тиждень психології

    З 20 по 24 квітня 2015 року в ПТУ №74 проходив тиждень психології. Розпочав програму заходів випуск радіопередачі на училищному радіо «Кіптар» під рубрикою «Година психолога». Слухачі мали можливість почути історичну справку про науку психологію, а також дізнатись, що вона вивчає, які цілі переслідує, та як допомагає людям. Цього ж дня наші першокурсники на тренінговому занятті познайомились із сучасними молодіжними субкультурами, дізнались як вони виникають, чим відрізняються, та спробували визначити до представників яких сучасних течій та напрямків можна було б віднести себе та своїх знайомих.
    Вівторок 21 квітня був оголошений днем толерантного спілкування. Для багатьох учасників цієї акції було цікавим дізнатись, що таке толерантність, як це поводити себе толерантно. Другим заходом цього дня була розмова з майбутніми випускниками, котрим вже через кілька місяців необхідно буде працевлаштовуватись. Як виявилось, велика кількість учасників зустрічі зовсім не готова до такого відповідального кроку у житті.
    Участь у програмі тижня психології взяли також і педагогічні працівники. На методичному засіданні в середу обговорювалось питання зовнішності педагога, стилю спілкування, способу життя.
    Наступного дня проводилось діагностичне тестування педагогічних працівників під назвою «Психологічний портрет вчителя». Багатьом педагогам, а особливо тим, хто недавно долучився до викладацької роботи, було цікаво дізнатись щось нове про себе, про свої сильніші та слабші сторони.
    В останній робочий день тижня учасники психологічного гуртка «Харизма» зібралися з приводу обговорення проблеми конфліктів в учнівському середовищі. Після завершення цього заходу були підведенні підсумки роботи колективу навчального закладу за програмою тижня психології та відзначені найактивніші учасники.

Просмотров: 203 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020