Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2018 » Квітень » 27 » Тиждень психології в ПТУ №74
14:57
Тиждень психології в ПТУ №74

    Життя людини дуже непередбачуване. Ким би ви не були, якою б діяльністю не займалися, завжди поряд з позитивними емоціями неминучі хвилини розчарування, наслідками яких можуть стати негативні чи необдумані поступки. Іноді людям не вдається утримувати важкість таких проблем і вони можуть втрачати надію, віру в себе і навіть своє здоров’я. Уникати цього допомагають поради досвідчених спеціалістів – психологів, чиє професійне свято – Всеукраїнський день психолога, відзначалось  23 квітня.
    З цієї нагоди в нашому училищі проходили заходи, метою яких була популяризація психології, а також озброєння учнів новими знаннями, навичками та цікавою інформацією.
Учасниками психологічного гуртка «Харизма» під керівництвом практичного психолога училища проведено дослідження під назвою «Мої цінності». Всі опитані учні обирали з понад 30 загальнолюдських цінностей 10 найбільш для них важливих. Виявилось, що найважливішим для нашої молоді є здоров’я. На другому місці – кохання, і це не дивно, адже всі респонденти юнацького віку. Дружба, спілкування та стосунки посіли третю сходинку рейтингу цінностей. Далі йдуть відносини з батьками, кар’єра, знання, професійне навчання, власні діти. А завершує десятку – професійний розвиток і навчання. У цьому опитуванні прийняли участь понад 40 учнів. 
    Цікаво та весело проходив тренінг на тему: «Захисти себе від ВІЛ». Під час заняття учасники дізналися про шляхи зараження інфекцією, про супутні захворювання, про методи запобігання та уникнення ВІЛ. Також юнаки та дівчата усвідомили, що означає вислів «відповідальна поведінка». Важливим етапом у роботі тренінгу було питання толерантності: про те як висловити підтримку та надати допомогу людям, що живуть з ВІЛ, а також протидіяти стигмі, дискримінації і СНІДофобії. Програма тренінгу передбачала перегляд двох відеофільмів, які дали змогу краще засвоїти інформацію, зробити певні висновки, та задуматись про своє майбутнє.
Видатний психолог минулого століття Жан Піаже передбачав, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. Судячи з усього, його прогноз починає збуватись. Цей вислів прозвучить ще значніше, якщо згадати те, що офіційне визнання психологія як наука отримала тільки наприкінці ХІХ століття.

Просмотров: 119 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020