Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2018 » Грудень » 6 » Тиждень з енергоефективності
12:01
Тиждень з енергоефективності

    З метою формування в учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства та відповідної поведінки в суспільстві, формування активної громадської позиції в нашому училищі був проведений тиждень з енергоефективності. 
Упродовж тижня проведено комплекс заходів, направлених на обізнаність екологічних проблем, економічних та соціальних переваг енергозбереження. виховання у учнів ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів вдома, що дозволить їм, в першу чергу, допомогти батькам зберегти бюджет сім’ї . 
    Почався він із виховної години для І курсу на тему: «Енергозбереження та відновлювальна енергетика. Енергозаощадження в будинках», яка змусила задуматися учнів про те, навіщо потрібно економити енергію та як саме.
    Наступні дні були не менш цікавими, адже наші «учні-журналісти» провели опитування працівників училища, своїх друзів, батьків щодо обізнаності енергозбереження вдома. Після підведених підсумків опитування «журналісти» вирішили , що буде доцільно розробити брошурки з «рецептами» як зберегти свій гаманець,  заощаджуючи комунальні послуги вдома. Інша група учнів досліджувала способи енергозбереження  та проводила експеримент щодо ефективності тепло збереження в будинку. Та отримали позитивний результат, враховуючи типову (не ідеальну для проживання) модель будинку. Учениці ІІ курсу підготовили доповідь: «Гідроелектростанція на річці Вовча. Всі “за” і “проти”».
    Тиждень закінчився на позитивній ноті, училищними подяками за активну участь у проведені заходів нагороджені учні: Гавриш Єлизавета, Скосарєва Анна, Пилюченко Дмитро, Фундовний Максим, Нещеретов Констянтин, Подточіліна Анастасія, Заєць Анна, Калвайтіс Едуард.

Просмотров: 103 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020