Понеділок, 03.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2017 » Лютий » 21 » Виховний захід
16:06
Виховний захід

Хоча людському життю немає ціни, 
ми завжди вчинюємо так, 
немов існує щось ще цінніше. 
(А. Сент-Екзюпері)

    09.02.2017 р. в рамках тижня класного керівника було проведено загальноучилищний виховний захід на тему «Життя людини – найвища цінність». 
Класні керівники Бараннік Олена Вікторівна та Крячок Тетяна Юріївна проводили захід з метою: сприяти усвідомленню учнями сенсу власного життя, допомогти визначити шляхи правильного, безпечного, цікавого життя. Дати навички взаємної допомоги. Довести до свідомості, що доля людини, у першу чергу, залежить від того, як вона вміє долати життєві перешкоди, позитивно чи негативно сприймає навколишній світ, які цінності, матеріальні чи духовні, вважає головними для себе. Формувати позитивний світогляд, спонукати учнів на самовиховання. Виховувати почуття власної гідності, поваги і важливості свого життя як для себе, так і своїх близьких. 
    Були переглянуті: презентація «Вислови відомих людей про цінність життя»; відеофільми «Человеческая жизнь - главное чудо» та «Великі люди з обмеженими можливостями»; а також проведено анкетування та надано поради, як допомогти тим, хто зневірився, переживає душевне збентеження.
Обговорюйте свої проблеми, не вважайте ганебним просити допомоги, женіть геть важкі думки, пам'ятайте про свою неповторність на Землі.

Просмотров: 165 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020