Вівторок, 11.08.2020
Професійно-технічне училище №74       
НАВІГАЦІЯ
Статистика
Главная » 2016 » Липень » 1 » Випуск 2016
13:58
Випуск 2016

    30 червня у Професійно – технічному училищі № 74  проведене Свято випуску з нагоди вручення документів  про закінчення навчального закладу та посвяти випускників у робітничу  професію 2016 року. На святі були присутні випускники, учні І та ІІ курсів, педагоги, батьки, начальник управління агропромислового розвитку Васильківської РДА Нецик Валерій Михайлович та голова профспілкової організації робітників агропромислового комплексу Васильківського району Бондар Микола Миколайович.
    З привітаннями з нагоди посвяти в робітники випускників виступили директор, педагоги-наставники, батьки. У відповідь випускники звернулися зі словами подяки.  Учні І та ІІ курсі та випускники дарували всім музичні вітання.
    Найкращі учні та їх батьки були нагородженні грамотами та подяками. Бондар Микола Миколайович та Нецик Валерій Михайлович відзначили найкращих учнів училища: Корень Хрестину, Лук’яненка Євгена та Ляшка Івана.
    Привітали випускників також першокурсники, а батьки щиро подякували колективу училища за професіоналізм та турботу про дітей.
    У відповідь випускники запевнили, що виправдають надії своїх наставників і стануть справжніми фахівцями своєї справи.

Просмотров: 176 | Добавил: ADMIN
ІНШІ САЙТИ
facebook професійно-технічного училища №74

Методичний сайт професійно-технічного училища №74

Шевякино 
Copyright MyCorp © 2020